1. SPM - dorast ŠKST Humenné - Chlapci

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • č
  • d
  • f
  • g
  • h
  • ch
  • i
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • r
  • s
  • š
  • t
  • v
  • ž
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Skupina

Skupina

Zápas

Zápas

Stôl

Stôl

Priebeh

Priebeh

#1
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráč
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 0
+3+8+4
skupinaA
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl1
#2
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
hráč
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+1+4+5
skupinaB
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl2
#3
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 1
+11-10+2+4
skupinaC
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl3
#4
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
hráč
SAMUEL MADŽO
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 1
+6+7-8+1
skupinaD
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl4
#5
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+5+8+4
skupinaE
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl5
#6
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+7-8+6+9
skupinaF
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl6
#7
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
hráč
RADOSLAV PANČIŠIN
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+6+4+4
skupinaG
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl7
#8
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
ŠTEFAN BUNČEK
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+7+6+4
skupinaH
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl8
#9
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+5+4+1
skupinaI
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl9
#10
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
MICHAL DUTKA
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+5+5+8
skupinaJ
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl10
#11
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráč
MAREK GIBAS
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+4+4+3
skupinaK
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl11
#12
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
hráč
DANIEL MAJCHER
SŠK POPROČ
výsledok3 : 1
+4-8+6+6
skupinaL
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl12
#13
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
DANIEL BODON
KST PLUS40 TREBIŠOV
výsledok3 : 0
+3+2+2
skupinaM
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl13
#14
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
JAKUB HRNČIARIK
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 0
+2+4+8
skupinaN
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl14
#15
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB HRONEC
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+4+3+3
skupinaO
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl15
#16
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+5+7+7
skupinaP
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl16
#17
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
MICHAL MAURER
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
výsledok3 : 0
+4+6+7
skupinaQ
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl17
#18
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+4+9+6
skupinaR
zápas1 - 3
čas12.09 09:00
stôl18
#19
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
výsledok0 : 3
-8-7-7
skupinaS
zápas1 - 3
čas12.09 09:20
stôl1
#20
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+11+3+1
skupinaT
zápas1 - 3
čas12.09 09:20
stôl2
#21
hráč
JAKUB MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
BOHUŠ ŽIGA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-4-3-6
skupinaA
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl3
#22
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-7-6-8
skupinaB
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl4
#23
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
STANISLAV SLIVOŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 2
+8+8-5-7+10
skupinaC
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl5
#24
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok0 : 3
-2-4-6
skupinaD
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl6
#25
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
výsledok3 : 1
+8+5-12+7
skupinaE
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl7
#26
hráč
DÁVID MOSKAĽ
ŠKST MICHALOVCE
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok0 : 3
-8-8-4
skupinaF
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl8
#27
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
EDUARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok0 : 3
-7-8-7
skupinaG
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl9
#28
hráč
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
výsledok0 : 3
-8-5-6
skupinaH
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl10
#29
hráč
ADAM STOJÁK
ŠKST HUMENNÉ
hráč
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
výsledok0 : 3
-1-2-5
skupinaI
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl11
#30
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
ŠIMON MENDEL
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok0 : 3
-6-3-9
skupinaJ
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl12
#31
hráč
JÁN ŠTIM
MKST V. KAPUŠANY
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
výsledok0 : 3
-5-7-7
skupinaK
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl13
#32
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
výsledok0 : 3
-10-8-4
skupinaL
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl14
#33
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok0 : 3
-8-8-6
skupinaM
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl15
#34
hráč
FILIP SMETANA
ŠKST MICHALOVCE
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok0 : 3
-3-4-4
skupinaN
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl16
#35
hráč
JAKUB GELETA
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
RICHARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok0 : 3
-3-14-4
skupinaO
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl17
#36
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-7-5-4
skupinaP
zápas4 - 2
čas12.09 09:20
stôl18
#37
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
hráč
PATRIK GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-4-1-4
skupinaQ
zápas4 - 2
čas12.09 09:40
stôl1
#38
hráč
ADAM TANCOŠ
KST PLUS40 TREBIŠOV
hráč
MATEJ TKÁČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-7-5-0
skupinaR
zápas4 - 2
čas12.09 09:40
stôl2
#39
hráč
DANIEL KORBA
ŠKST HUMENNÉ
hráč
KRISTIÁN REŠETÁR
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok0 : 3
-1-2-1
skupinaS
zápas4 - 2
čas12.09 09:40
stôl3
#40
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok0 : 3
-2-8-7
skupinaT
zápas4 - 2
čas12.09 09:40
stôl4
#41
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráč
BOHUŠ ŽIGA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+7+4+8
skupinaA
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl5
#42
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+6+3+5
skupinaB
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl6
#43
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
STANISLAV SLIVOŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+6+4+3
skupinaC
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl7
#44
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+5+7+4
skupinaD
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl8
#45
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
výsledok3 : 1
+4+4-9+4
skupinaE
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl9
#46
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 1
+5-7+7+6
skupinaF
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl10
#47
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
hráč
EDUARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+9+8+10
skupinaG
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl11
#48
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 2
+6+6-7-9+9
skupinaH
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl12
#49
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráč
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
výsledok3 : 0
+7+3+9
skupinaI
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl13
#50
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ŠIMON MENDEL
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok3 : 2
-10+8-10+3+6
skupinaJ
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl14
#51
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
výsledok3 : 0
+9+8+5
skupinaK
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl15
#52
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
výsledok3 : 0
+8+5+8
skupinaL
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl16
#53
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+3+1+6
skupinaM
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl17
#54
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
-10+6+11+4
skupinaN
zápas1 - 2
čas12.09 09:40
stôl18
#55
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
RICHARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+2+2+6
skupinaO
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl1
#56
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok1 : 3
+7-10-11-7
skupinaP
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl2
#57
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
PATRIK GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 1
-9+6+6+11
skupinaQ
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl3
#58
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
MATEJ TKÁČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 1
-9+10+8+11
skupinaR
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl4
#59
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
KRISTIÁN REŠETÁR
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok3 : 0
+9+9+7
skupinaS
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl5
#60
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+4+9+10
skupinaT
zápas1 - 2
čas12.09 10:00
stôl6
#61
hráč
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
hráč
JAKUB MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+3+5+3
skupinaA
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl7
#62
hráč
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
výsledok3 : 1
+7-6+5+8
skupinaB
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl8
#63
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
+4+7-9+8
skupinaC
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl9
#64
hráč
SAMUEL MADŽO
STK N.MESTO/VÁHOM
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+9+6+4
skupinaD
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl10
#65
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-7-8-4
skupinaE
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl11
#66
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
DÁVID MOSKAĽ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+7+9+5
skupinaF
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl12
#67
hráč
RADOSLAV PANČIŠIN
ŠKST HUMENNÉ
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-4-7-9
skupinaG
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl13
#68
hráč
ŠTEFAN BUNČEK
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 2
+7+5-9-9+7
skupinaH
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl14
#69
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ADAM STOJÁK
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+5+8+7
skupinaI
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl15
#70
hráč
MICHAL DUTKA
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-6-6-1
skupinaJ
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl16
#71
hráč
MAREK GIBAS
ŠKST HUMENNÉ
hráč
JÁN ŠTIM
MKST V. KAPUŠANY
výsledok0 : 3
-5-8-8
skupinaK
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl17
#72
hráč
DANIEL MAJCHER
SŠK POPROČ
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+7+10+6
skupinaL
zápas3 - 4
čas12.09 10:00
stôl18
#73
hráč
DANIEL BODON
KST PLUS40 TREBIŠOV
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok0 : 3
-6-4-1
skupinaM
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl1
#74
hráč
JAKUB HRNČIARIK
STK N.MESTO/VÁHOM
hráč
FILIP SMETANA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+5+5+2
skupinaN
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl2
#75
hráč
JAKUB HRONEC
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
JAKUB GELETA
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+5+6+7
skupinaO
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl3
#76
hráč
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 2
+9-10+13-14+5
skupinaP
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl4
#77
hráč
MICHAL MAURER
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok1 : 3
+8-13-4-10
skupinaQ
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl5
#78
hráč
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
ADAM TANCOŠ
KST PLUS40 TREBIŠOV
výsledok3 : 0
+7+11+7
skupinaR
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl6
#79
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
hráč
DANIEL KORBA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+2+2+2
skupinaS
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl7
#80
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 1
+7+9-9+10
skupinaT
zápas3 - 4
čas12.09 10:20
stôl8
#81
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráč
JAKUB MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+4+2+4
skupinaA
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl9
#82
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+5+3+4
skupinaB
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl10
#83
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+3+6+8
skupinaC
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl11
#84
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+2+6+5
skupinaD
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl12
#85
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+7+10-8+7
skupinaE
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl13
#86
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
DÁVID MOSKAĽ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+2+9+5
skupinaF
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl14
#87
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+6+8+4
skupinaG
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl15
#88
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 0
+3+8+6
skupinaH
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl16
#89
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráč
ADAM STOJÁK
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+2+5+2
skupinaI
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl17
#90
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+5+6+4
skupinaJ
zápas1 - 4
čas12.09 10:20
stôl 
#91
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráč
JÁN ŠTIM
MKST V. KAPUŠANY
výsledok3 : 0
+8+5+6
skupinaK
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl1
#92
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+9+4+9
skupinaL
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl2
#93
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+4+1+6
skupinaM
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl3
#94
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
FILIP SMETANA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+6+2+8
skupinaN
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl4
#95
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB GELETA
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+7+1+5
skupinaO
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl5
#96
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+5+7+6
skupinaP
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl6
#97
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+1+6+3
skupinaQ
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl7
#98
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
ADAM TANCOŠ
KST PLUS40 TREBIŠOV
výsledok3 : 0
+3+5+6
skupinaR
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl8
#99
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
DANIEL KORBA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+3+2+3
skupinaS
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl9
#100
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+3+4+5
skupinaT
zápas1 - 4
čas12.09 10:40
stôl10
#101
hráč
BOHUŠ ŽIGA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 2
-5+11+2-7+6
skupinaA
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl11
#102
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 1
-6+9+3+5
skupinaB
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl12
#103
hráč
STANISLAV SLIVOŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok2 : 3
-7+8-11+8-5
skupinaC
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl13
#104
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
SAMUEL MADŽO
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 0
+3+10+6
skupinaD
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl14
#105
hráč
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok1 : 3
-6+9-3-6
skupinaE
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl15
#106
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+8+3+5
skupinaF
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl16
#107
hráč
EDUARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
hráč
RADOSLAV PANČIŠIN
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+8+5+4
skupinaG
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl17
#108
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
ŠTEFAN BUNČEK
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+9+7+8
skupinaH
zápas2 - 3
čas12.09 10:40
stôl18
#109
hráč
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
-7-9+8-6
skupinaI
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl1
#110
hráč
ŠIMON MENDEL
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
hráč
MICHAL DUTKA
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+5+7+5
skupinaJ
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl2
#111
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
hráč
MAREK GIBAS
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+6+3+6
skupinaK
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl3
#112
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
hráč
DANIEL MAJCHER
SŠK POPROČ
výsledok3 : 1
+5-4+8+8
skupinaL
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl4
#113
hráč
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
DANIEL BODON
KST PLUS40 TREBIŠOV
výsledok3 : 0
+6+4+7
skupinaM
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl5
#114
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
JAKUB HRNČIARIK
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 0
+5+2+1
skupinaN
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl6
#115
hráč
RICHARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
hráč
JAKUB HRONEC
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+9+10+3
skupinaO
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl7
#116
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+9+8+6
skupinaP
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl8
#117
hráč
PATRIK GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
MICHAL MAURER
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
výsledok3 : 0
+6+8+9
skupinaQ
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl9
#118
hráč
MATEJ TKÁČ
ŠKST MICHALOVCE
hráč
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok1 : 3
-6-11+4-9
skupinaR
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl10
#119
hráč
KRISTIÁN REŠETÁR
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
výsledok1 : 3
-10+9-9-4
skupinaS
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl11
#120
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 1
+7+9-5+9
skupinaT
zápas2 - 3
čas12.09 11:00
stôl12