1. SPM - dorast ŠKST Humenné - Chlapci

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • d
  • f
  • g
  • h
  • ch
  • i
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • r
  • s
  • š
  • v
  • ž
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasA1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#2
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+7+10+5
koloR64
zápasB2 - M2
čas12.09 09:00
stôl 
#3
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasC2 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#4
hráčBYE
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok
koloR64
zápas? - N1
čas12.09 09:00
stôl 
#5
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasI1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#6
hráčBYE
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok
koloR64
zápas? - R1
čas12.09 09:00
stôl 
#7
hráč
PATRIK GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok1 : 3
+5-8-5-10
koloR64
zápasQ2 - S2
čas12.09 09:00
stôl 
#8
hráčBYE
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
výsledok
koloR64
zápas? - G1
čas12.09 09:00
stôl 
#9
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasE1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#10
hráč
ŠIMON MENDEL
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-7-9-3
koloR64
zápasJ2 - P2
čas12.09 09:00
stôl 
#11
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasF2 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#12
hráčBYE
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
výsledok
koloR64
zápas? - L1
čas12.09 09:00
stôl 
#13
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasK1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#14
hráčBYE
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
výsledok
koloR64
zápas? - T1
čas12.09 09:00
stôl 
#15
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
RICHARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+9+5+9
koloR64
zápasH2 - O2
čas12.09 09:00
stôl 
#16
hráčBYE
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok
koloR64
zápas? - D1
čas12.09 09:00
stôl 
#17
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasC1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#18
hráč
BOHUŠ ŽIGA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-5-3-3
koloR64
zápasA2 - E2
čas12.09 09:00
stôl 
#19
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasL2 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#20
hráčBYE
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok
koloR64
zápas? - M1
čas12.09 09:00
stôl 
#21
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasP1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#22
hráčBYE
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
výsledok
koloR64
zápas? - S1
čas12.09 09:00
stôl 
#23
hráč
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok1 : 3
-9+7-5-6
koloR64
zápasR2 - T2
čas12.09 09:00
stôl 
#24
hráčBYE
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR64
zápas? - H1
čas12.09 09:00
stôl 
#25
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasF1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#26
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
výsledok1 : 3
-11+9-13-2
koloR64
zápasN2 - K2
čas12.09 09:00
stôl 
#27
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasI2 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#28
hráčBYE
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloR64
zápas? - J1
čas12.09 09:00
stôl 
#29
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasO1 - ?
čas12.09 09:00
stôl 
#30
hráčBYE
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR64
zápas? - Q1
čas12.09 09:00
stôl 
#31
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
EDUARD KUTEŠ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+8+5+12
koloR64
zápasD2 - G2
čas12.09 09:00
stôl 
#32
hráčBYE
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok
koloR64
zápas? - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#33
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok2 : 3
-15-6+8+7-7
koloR32
zápasA1 - B2
čas12.09 09:00
stôl 
#34
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
+7-7-6-4
koloR32
zápasC2 - N1
čas12.09 09:00
stôl 
#35
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+11+9+6
koloR32
zápasI1 - R1
čas12.09 09:00
stôl 
#36
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 2
-5-8+5+5+7
koloR32
zápasS2 - G1
čas12.09 09:00
stôl 
#37
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 0
+6+11+4
koloR32
zápasE1 - P2
čas12.09 09:00
stôl 
#38
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-8-7-10
koloR32
zápasF2 - L1
čas12.09 09:00
stôl 
#39
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 1
+10-8+4+6
koloR32
zápasK1 - T1
čas12.09 09:00
stôl 
#40
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok1 : 3
-12-7+5-7
koloR32
zápasH2 - D1
čas12.09 09:00
stôl 
#41
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+7+9-6+2
koloR32
zápasC1 - E2
čas12.09 09:00
stôl 
#42
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-3-8-10
koloR32
zápasL2 - M1
čas12.09 09:00
stôl 
#43
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
výsledok3 : 2
+5+2-9-6+4
koloR32
zápasP1 - S1
čas12.09 09:00
stôl 
#44
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-9-8-6
koloR32
zápasT2 - H1
čas12.09 09:00
stôl 
#45
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
výsledok3 : 1
+9+10-18+9
koloR32
zápasF1 - K2
čas12.09 09:00
stôl 
#46
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok2 : 3
+10-9-3+7-8
koloR32
zápasI2 - J1
čas12.09 09:00
stôl 
#47
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 0
+8+7+8
koloR32
zápasO1 - Q1
čas12.09 09:00
stôl 
#48
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-9-9-8
koloR32
zápasD2 - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#49
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
+10-4-7-6
koloR16
zápasB2 - N1
čas12.09 09:00
stôl 
#50
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok1 : 3
-8-9+5-10
koloR16
zápasI1 - S2
čas12.09 09:00
stôl 
#51
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 0
+9+6+6
koloR16
zápasE1 - L1
čas12.09 09:00
stôl 
#52
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok0 : 3
-3-7-5
koloR16
zápasK1 - D1
čas12.09 09:00
stôl 
#53
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
-14+6-6-8
koloR16
zápasC1 - M1
čas12.09 09:00
stôl 
#54
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-6-6-8
koloR16
zápasP1 - H1
čas12.09 09:00
stôl 
#55
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+4+5+8
koloR16
zápasF1 - J1
čas12.09 09:00
stôl 
#56
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-6-10-4
koloR16
zápasO1 - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#57
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok3 : 0
+7+6+6
koloQF
zápasN1 - S2
čas12.09 09:00
stôl 
#58
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok3 : 1
-6+9+7+8
koloQF
zápasE1 - D1
čas12.09 09:00
stôl 
#59
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
-7+10-9-4
koloQF
zápasM1 - H1
čas12.09 09:00
stôl 
#60
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok2 : 3
-8+7-10+7-7
koloQF
zápasF1 - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#61
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok2 : 3
+9-9-9+11-8
koloSF
zápasN1 - E1
čas12.09 09:00
stôl 
#62
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok1 : 3
+9-8-9-11
koloSF
zápasH1 - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#63
hráč
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok1 : 3
-9-5+10-6
koloF
zápasE1 - B1
čas12.09 09:00
stôl 
#64
hráč
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
hráč
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok0 : 3 wo
koloR64
zápasA1 - C2
čas12.09 09:00
stôl 
#65
hráč
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
IVAN KULICH
ŠKST LUČENEC
výsledok0 : 3 wo
koloR64
zápasR1 - G1
čas12.09 09:00
stôl 
#66
hráč
MATÚŠ REMEŇ
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+7+8+7
koloR64
zápasP2 - F2
čas12.09 09:00
stôl 
#67
hráč
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
výsledok0 : 3 wo
koloR64
zápasT1 - H2
čas12.09 09:00
stôl 
#68
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
výsledok3 : 0
+11+2+8
koloR64
zápasE2 - L2
čas12.09 09:00
stôl 
#69
hráč
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
hráč
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok2 : 3
-5+9+12-8-4
koloR64
zápasS1 - T2
čas12.09 09:00
stôl 
#70
hráč
PETER MICHEĽ
TZO BYTČA
hráč
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 2
-10+4+1-8+6
koloR64
zápasK2 - I2
čas12.09 09:00
stôl 
#71
hráč
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
-8+6+7+7
koloR64
zápasQ1 - D2
čas12.09 09:00
stôl 
#72
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
výsledok3 : 0 wo
koloR64
zápasB2 - I1
čas12.09 09:00
stôl 
#73
hráč
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
hráč
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
výsledok2 : 3
+7-6-7+3-10
koloR64
zápasL1 - K1
čas12.09 09:00
stôl 
#74
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 0
+10+8+7
koloR64
zápasC1 - P1
čas12.09 09:00
stôl 
#75
hráč
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
-6+8-7-11
koloR64
zápasJ1 - O1
čas12.09 09:00
stôl 
#76
hráč
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 1
+7-4+8+8
koloR64
zápasN1 - H1
čas12.09 09:00
stôl 
#77
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok0 : 3
-8-9-6
koloR64
zápasS2 - D1
čas12.09 09:00
stôl 
#78
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
výsledok1 : 3
-5+13-7-7
koloR64
zápasM1 - F1
čas12.09 09:00
stôl 
#79
hráč
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
hráč
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
výsledok3 : 1
+5-11+9+8
koloR32
zápasD1 - F1
čas12.09 09:00
stôl 
#80
hráč
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
hráč
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
+8-5-3-9
koloR64
zápasS2 - M1
čas12.09 09:00
stôl