1. SPM - MLADŠÍ ŽIACI, FUNSTAR TOPOĽČANY - Chlapci

Filter

Hráč

Hráč

  • b
  • c
  • d
  • f
  • g
  • h
  • k
  • l
  • m
  • n
  • ó
  • p
  • r
  • s
  • š
  • t
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasA1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#2
hráč
TEO MARKOVIČ
KST RAKSIT
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok0 : 3
-9-5-8
koloR64
zápasN2 - L2
čas16.10 09:00
stôl 
#3
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasS1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#4
hráčBYE
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok
koloR64
zápas? - K1
čas16.10 09:00
stôl 
#5
hráč
PATRIK ŠTANCEL
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasI1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#6
hráčBYE
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
výsledok
koloR64
zápas? - Q1
čas16.10 09:00
stôl 
#7
hráč
MAREK GROBARČÍK
OŠK ISTEBNÉ
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasG2 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#8
hráčBYE
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok
koloR64
zápas? - E1
čas16.10 09:00
stôl 
#9
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasF1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#10
hráč
BRANISLAV ŠUCH
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-2-5-5
koloR64
zápasH2 - B2
čas16.10 09:00
stôl 
#11
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasR2 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#12
hráčBYE
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok
koloR64
zápas? - M1
čas16.10 09:00
stôl 
#13
hráč
ADAM POPÉLY
ŠKST MICHALOVCE
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasJ1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#14
hráčBYE
hráč
FILIP STAVÁR
ŠKST LUČENEC
výsledok
koloR64
zápas? - O2
čas16.10 09:00
stôl 
#15
hráč
FILIP TUŠKA
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
NIKOLAS SLIACKY
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 2
-6+6-6+3+11
koloR64
zápasD2 - P2
čas16.10 09:00
stôl 
#16
hráčBYE
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR64
zápas? - C1
čas16.10 09:00
stôl 
#17
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasD1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#18
hráč
VILIAM HABARA
KST RAKSIT
hráč
TOMÁŠ LEŠKO
ŠKST SOKOL VOJČICE
výsledok0 : 3
-9-9-7
koloR64
zápasE2 - A2
čas16.10 09:00
stôl 
#19
hráč
RASTISLAV HIĽOVSKÝ
SŠK POPROČ
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasF2 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#20
hráčBYE
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok
koloR64
zápas? - P1
čas16.10 09:00
stôl 
#21
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasO1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#22
hráčBYE
hráč
DAVID BENDŽUCH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok
koloR64
zápas? - I2
čas16.10 09:00
stôl 
#23
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
hráč
MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+11+6+3
koloR64
zápasK2 - J2
čas16.10 09:00
stôl 
#24
hráčBYE
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok
koloR64
zápas? - G1
čas16.10 09:00
stôl 
#25
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasH1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#26
hráčBYE
hráč
MATÚŠ MICHNICA
MSK ČADCA
výsledok
koloR64
zápas? - Q2
čas16.10 09:00
stôl 
#27
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasC2 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#28
hráčBYE
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
výsledok
koloR64
zápas? - L1
čas16.10 09:00
stôl 
#29
hráč
RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
hráčBYE
výsledok
koloR64
zápasN1 - ?
čas16.10 09:00
stôl 
#30
hráčBYE
hráč
ANDREJ BREČE
ŠKST BOŠANY
výsledok
koloR64
zápas? - R1
čas16.10 09:00
stôl 
#31
hráč
ŠIMON KRAKOVIK
ŠK PRIEVIDZA
hráč
MARTIN KAČÍREK
TT KLUB ŽILINA
výsledok1 : 3
+16-9-8-7
koloR64
zápasS2 - M2
čas16.10 09:00
stôl 
#32
hráčBYE
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok
koloR64
zápas? - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#33
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+6+10+2
koloR32
zápasA1 - L2
čas16.10 09:00
stôl 
#34
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok1 : 3
-2+10-11-1
koloR32
zápasS1 - K1
čas16.10 09:00
stôl 
#35
hráč
PATRIK ŠTANCEL
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
výsledok2 : 3
-6+6+3-5-12
koloR32
zápasI1 - Q1
čas16.10 09:00
stôl 
#36
hráč
MAREK GROBARČÍK
OŠK ISTEBNÉ
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok1 : 3
+16-8-9-6
koloR32
zápasG2 - E1
čas16.10 09:00
stôl 
#37
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
+11-6-8-8
koloR32
zápasF1 - B2
čas16.10 09:00
stôl 
#38
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok1 : 3
-7+7-7-3
koloR32
zápasR2 - M1
čas16.10 09:00
stôl 
#39
hráč
ADAM POPÉLY
ŠKST MICHALOVCE
hráč
FILIP STAVÁR
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 1
-5+3+7+6
koloR32
zápasJ1 - O2
čas16.10 09:00
stôl 
#40
hráč
FILIP TUŠKA
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-2-4-2
koloR32
zápasD2 - C1
čas16.10 09:00
stôl 
#41
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
TOMÁŠ LEŠKO
ŠKST SOKOL VOJČICE
výsledok3 : 0
+6+4+3
koloR32
zápasD1 - A2
čas16.10 09:00
stôl 
#42
hráč
RASTISLAV HIĽOVSKÝ
SŠK POPROČ
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok0 : 3
-3-4-3
koloR32
zápasF2 - P1
čas16.10 09:00
stôl 
#43
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
DAVID BENDŽUCH
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+7+7+7
koloR32
zápasO1 - I2
čas16.10 09:00
stôl 
#44
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok0 : 3
-6-12-4
koloR32
zápasK2 - G1
čas16.10 09:00
stôl 
#45
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
hráč
MATÚŠ MICHNICA
MSK ČADCA
výsledok3 : 0
+8+6+7
koloR32
zápasH1 - Q2
čas16.10 09:00
stôl 
#46
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
výsledok0 : 3
-7-4-4
koloR32
zápasC2 - L1
čas16.10 09:00
stôl 
#47
hráč
RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
hráč
ANDREJ BREČE
ŠKST BOŠANY
výsledok1 : 3
-10+10-3-11
koloR32
zápasN1 - R1
čas16.10 09:00
stôl 
#48
hráč
MARTIN KAČÍREK
TT KLUB ŽILINA
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-7-6-5
koloR32
zápasM2 - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#49
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok0 : 3
-8-9-9
koloR16
zápasA1 - K1
čas16.10 09:00
stôl 
#50
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 0
+6+2+11
koloR16
zápasQ1 - E1
čas16.10 09:00
stôl 
#51
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok1 : 3
-5-8+6-6
koloR16
zápasB2 - M1
čas16.10 09:00
stôl 
#52
hráč
ADAM POPÉLY
ŠKST MICHALOVCE
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-3-3-6
koloR16
zápasJ1 - C1
čas16.10 09:00
stôl 
#53
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 2
+6-11-11+6+4
koloR16
zápasD1 - P1
čas16.10 09:00
stôl 
#54
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok2 : 3
-9-11+6+7-6
koloR16
zápasO1 - G1
čas16.10 09:00
stôl 
#55
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
výsledok3 : 2
+10+9-5-2+8
koloR16
zápasH1 - L1
čas16.10 09:00
stôl 
#56
hráč
ANDREJ BREČE
ŠKST BOŠANY
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok1 : 3
-7-8+9-6
koloR16
zápasR1 - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#57
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 1
+8+7-9+6
koloQF
zápasK1 - Q1
čas16.10 09:00
stôl 
#58
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-3-11-5
koloQF
zápasM1 - C1
čas16.10 09:00
stôl 
#59
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok1 : 3
-9-5+9-6
koloQF
zápasD1 - G1
čas16.10 09:00
stôl 
#60
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 2
-5+7+4-6+9
koloQF
zápasH1 - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#61
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
-9-8+5-7
koloSF
zápasK1 - C1
čas16.10 09:00
stôl 
#62
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
výsledok2 : 3
+11+9-6-7-10
koloSF
zápasG1 - H1
čas16.10 09:00
stôl 
#63
hráč
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
výsledok2 : 3
-10+8-8+10-8
koloF
zápasC1 - H1
čas16.10 09:00
stôl 
#64
hráč
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+6+6+5
koloR64
zápasL2 - S1
čas16.10 09:00
stôl 
#65
hráč
PATRIK ŠTANCEL
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
MAREK GROBARČÍK
OŠK ISTEBNÉ
výsledok3 : 1
+8+6-8+6
koloR64
zápasI1 - G2
čas16.10 09:00
stôl 
#66
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+7+5+6
koloR64
zápasF1 - R2
čas16.10 09:00
stôl 
#67
hráč
FILIP STAVÁR
ŠKST LUČENEC
hráč
FILIP TUŠKA
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok1 : 3
+6-7-9-9
koloR64
zápasO2 - D2
čas16.10 09:00
stôl 
#68
hráč
TOMÁŠ LEŠKO
ŠKST SOKOL VOJČICE
hráč
RASTISLAV HIĽOVSKÝ
SŠK POPROČ
výsledok3 : 0
+1+7+5
koloR64
zápasA2 - F2
čas16.10 09:00
stôl 
#69
hráč
DAVID BENDŽUCH
ŠKST MICHALOVCE
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
výsledok1 : 3
-8-5+9-7
koloR64
zápasI2 - K2
čas16.10 09:00
stôl 
#70
hráč
MATÚŠ MICHNICA
MSK ČADCA
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
-7+9+7+9
koloR64
zápasQ2 - C2
čas16.10 09:00
stôl 
#71
hráč
RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
hráč
MARTIN KAČÍREK
TT KLUB ŽILINA
výsledok3 : 1
+7-5+8+8
koloR64
zápasN1 - M2
čas16.10 09:00
stôl 
#72
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok2 : 3
+3-7+6-13-9
koloR64
zápasA1 - E1
čas16.10 09:00
stôl 
#73
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
ADAM POPÉLY
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-7-9-9
koloR64
zápasB2 - J1
čas16.10 09:00
stôl 
#74
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
-9+6+6+5
koloR64
zápasP1 - O1
čas16.10 09:00
stôl 
#75
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
hráč
ANDREJ BREČE
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 0
+11+9+8
koloR64
zápasL1 - R1
čas16.10 09:00
stôl 
#76
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 0
+9+11+9
koloR64
zápasK1 - G1
čas16.10 09:00
stôl 
#77
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok3 : 2
-13+8-8+6+10
koloR64
zápasQ1 - M1
čas16.10 09:00
stôl 
#78
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-4-9-7
koloR64
zápasD1 - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#79
hráč
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-4-6-4
koloR32
zápasQ1 - B1
čas16.10 09:00
stôl 
#80
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-1-7-8
koloR64
zápasM1 - D1
čas16.10 09:00
stôl