Majstrovstvá SR 2019/2020 - Dorast - Štvorhra Chlapci

1
04.07.2020 15:30, Stôl: 1
-
3
DELINČÁK F. / KLAJBER A.
STO VALČA / GEOLÓG ROŽŇAVA
-
0
PAĽKO K. / MICHEĽ P.
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / TZO BYTČA
04.07.2020 15:30, Stôl: 2
-
3
BUDINSKÝ D. / TRUBÁČIK T.
STK RYBNÍK
-
0
IVANČO F. / DOUBEK K.
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA / ŠK ISTER BRATISLAVA
04.07.2020 15:30, Stôl: 3
-
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
-
0
UHERÍK K. / KATONA A.
STO SPOJE BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY
04.07.2020 15:30, Stôl: 4
-
0
CSERMÁK A. / KOPEC V.
TTC NOVÉ ZÁMKY / STC ŠKST BRATISLAVA
-
3
PETRLÍK J. / GOLDÍR J.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / MSK ČADCA
04.07.2020 15:30, Stôl: 5
-
3
FRANCE R. / MARTINKA S.
TTC NOVÉ ZÁMKY / TJ GASTO GALANTA
-
2
BILKA P. / NOVICKÝ O.
ŠK LOZORNO / STK ZBEREKO KOŠICE
04.07.2020 15:30, Stôl: 6
-
3
ARPÁŠ S. / SZOLNOKI K.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / ŠK ŠOG NITRA
-
1
VETERNÍK P. / KÁLLAY F.
ŠKST RUŽOMBEROK / STK SOKOL STRÁNSKE
04.07.2020 15:30, Stôl: 7
-
3
ŠUTIAK S. / REMEŇ M.
ŠKST TOPOĽČANY
-
0
KAPUSTA M. / FOJTÍK M.
MSK ČADCA / MŠK KYS.NOVÉ MESTO
04.07.2020 15:30, Stôl: 8
-
1
ŠVENTO J. / ĎANOVSKÝ M.
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM / LOKOMOTÍVA VRÚTKY
-
3
PACH K. / DIKO D.
ŠKST MICHALOVCE / TJ STO NIŽNÁ
2
04.07.2020 19:00, Stôl: 1
-
3
DELINČÁK F. / KLAJBER A.
STO VALČA / GEOLÓG ROŽŇAVA
-
0
BUDINSKÝ D. / TRUBÁČIK T.
STK RYBNÍK
04.07.2020 19:00, Stôl: 2
-
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
-
2
PETRLÍK J. / GOLDÍR J.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / MSK ČADCA
04.07.2020 19:00, Stôl: 3
-
3
FRANCE R. / MARTINKA S.
TTC NOVÉ ZÁMKY / TJ GASTO GALANTA
-
1
ARPÁŠ S. / SZOLNOKI K.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / ŠK ŠOG NITRA
04.07.2020 19:00, Stôl: 4
-
2
ŠUTIAK S. / REMEŇ M.
ŠKST TOPOĽČANY
-
3
PACH K. / DIKO D.
ŠKST MICHALOVCE / TJ STO NIŽNÁ
3
05.07.2020 09:00, Stôl: 1
-
3
DELINČÁK F. / KLAJBER A.
STO VALČA / GEOLÓG ROŽŇAVA
-
0
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
05.07.2020 09:00, Stôl: 2
-
0
FRANCE R. / MARTINKA S.
TTC NOVÉ ZÁMKY / TJ GASTO GALANTA
-
3
PACH K. / DIKO D.
ŠKST MICHALOVCE / TJ STO NIŽNÁ
4
05.07.2020 11:30, Stôl: 1
-
3
DELINČÁK F. / KLAJBER A.
STO VALČA / GEOLÓG ROŽŇAVA
-
1
PACH K. / DIKO D.
ŠKST MICHALOVCE / TJ STO NIŽNÁ
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #2
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #7
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #10
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #15
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Vylosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre