MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 MLADŠIE ŽIACTVO - Chlapci

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • c
  • d
  • f
  • g
  • h
  • i
  • k
  • l
  • m
  • ó
  • o
  • r
  • s
  • t
  • v
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Skupina

Skupina

Zápas

Zápas

Stôl

Stôl

Priebeh

Priebeh

#1
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
výsledok3 : 0
+4+10+3
skupinaA
zápas1 - 3
čas18.07 09:55
stôl1
#2
hráč
JAKUB CSÉRI
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
JAKUB HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-5-9-7
skupinaA
zápas4 - 2
čas18.07 09:55
stôl2
#3
hráč
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+6+4+8
skupinaB
zápas1 - 3
čas18.07 09:55
stôl3
#4
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok0 : 3
-9-6-10
skupinaB
zápas4 - 2
čas18.07 09:55
stôl4
#5
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
hráč
RENÉ FERKO
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 1
+5-15+7+9
skupinaC
zápas1 - 3
čas18.07 09:55
stôl5
#6
hráč
MATÚŠ ROZKOŠ
TJ GASTO GALANTA
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
-6+9-5-3
skupinaC
zápas4 - 2
čas18.07 09:55
stôl6
#7
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 0
+7+5+2
skupinaD
zápas1 - 3
čas18.07 09:55
stôl7
#8
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok1 : 3
-6+8-7-5
skupinaD
zápas4 - 2
čas18.07 09:55
stôl8
#9
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 2
+6+6-8-11+4
skupinaE
zápas1 - 3
čas18.07 10:20
stôl1
#10
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok0 : 3
-8-6-6
skupinaE
zápas4 - 2
čas18.07 10:20
stôl2
#11
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
ŠTEFAN GODA
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 0
+4+4+8
skupinaF
zápas1 - 3
čas18.07 10:20
stôl3
#12
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
-5-5+5-6
skupinaF
zápas4 - 2
čas18.07 10:20
stôl4
#13
hráč
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+7+6+8
skupinaG
zápas1 - 3
čas18.07 10:20
stôl5
#14
hráč
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok2 : 3
+9-4+7-4-3
skupinaG
zápas4 - 2
čas18.07 10:20
stôl6
#15
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+7+5+5
skupinaH
zápas1 - 3
čas18.07 10:20
stôl7
#16
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
výsledok1 : 3
-8-4+9-8
skupinaH
zápas4 - 2
čas18.07 10:20
stôl8
#17
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
JAKUB HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 0
+13+5+2
skupinaA
zápas1 - 2
čas18.07 11:10
stôl1
#18
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
hráč
JAKUB CSÉRI
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 1
+6+7-7+10
skupinaA
zápas3 - 4
čas18.07 11:10
stôl2
#19
hráč
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
hráč
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 1
+7-6+9+8
skupinaB
zápas1 - 2
čas18.07 11:10
stôl3
#20
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok0 : 3
-5-8-9
skupinaB
zápas3 - 4
čas18.07 11:10
stôl4
#21
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+9+9+9
skupinaC
zápas1 - 2
čas18.07 11:10
stôl5
#22
hráč
RENÉ FERKO
GEOLÓG ROŽŇAVA
hráč
MATÚŠ ROZKOŠ
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 1
-10+10+6+7
skupinaC
zápas3 - 4
čas18.07 11:10
stôl6
#23
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 2
+7-5-10+4+4
skupinaD
zápas1 - 2
čas18.07 11:10
stôl7
#24
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok1 : 3
-7-7+9-9
skupinaD
zápas3 - 4
čas18.07 11:10
stôl8
#25
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 1
+9+10-4+9
skupinaE
zápas1 - 2
čas18.07 11:35
stôl1
#26
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+9+6+10
skupinaE
zápas3 - 4
čas18.07 11:35
stôl2
#27
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+4+5+8
skupinaF
zápas1 - 2
čas18.07 11:35
stôl3
#28
hráč
ŠTEFAN GODA
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok2 : 3
+7-9+3-8-10
skupinaF
zápas3 - 4
čas18.07 11:35
stôl4
#29
hráč
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+4-6+3+6
skupinaG
zápas1 - 2
čas18.07 11:35
stôl5
#30
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
výsledok2 : 3
+9-9-8+8-5
skupinaG
zápas3 - 4
čas18.07 11:35
stôl6
#31
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 1
+3+8-8+7
skupinaH
zápas1 - 2
čas18.07 11:35
stôl7
#32
hráč
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 1
-7+8+8+6
skupinaH
zápas3 - 4
čas18.07 11:35
stôl8
#33
hráč
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
hráč
JAKUB CSÉRI
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 0
+2+2+3
skupinaA
zápas1 - 4
čas18.07 12:25
stôl1
#34
hráč
JAKUB HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
výsledok2 : 3
+8-9+11-5-8
skupinaA
zápas2 - 3
čas18.07 12:25
stôl2
#35
hráč
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+6+2+5
skupinaB
zápas1 - 4
čas18.07 12:25
stôl3
#36
hráč
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+4+8+14
skupinaB
zápas2 - 3
čas18.07 12:25
stôl4
#37
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
hráč
MATÚŠ ROZKOŠ
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 0
+3+7+9
skupinaC
zápas1 - 4
čas18.07 12:25
stôl5
#38
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
RENÉ FERKO
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 1
+6+6-9+5
skupinaC
zápas2 - 3
čas18.07 12:25
stôl6
#39
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 0
+5+7+3
skupinaD
zápas1 - 4
čas18.07 12:25
stôl7
#40
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 1
-7+10+4+4
skupinaD
zápas2 - 3
čas18.07 12:25
stôl8
#41
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok2 : 3
-9+7-9+6-8
skupinaE
zápas1 - 4
čas18.07 12:50
stôl1
#42
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok2 : 3
-2-11+8+10-8
skupinaE
zápas2 - 3
čas18.07 12:50
stôl2
#43
hráč
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+2+5+6
skupinaF
zápas1 - 4
čas18.07 12:50
stôl3
#44
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
ŠTEFAN GODA
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok2 : 3
+5-9+8-5-8
skupinaF
zápas2 - 3
čas18.07 12:50
stôl4
#45
hráč
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
hráč
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
výsledok3 : 0
+10+8+2
skupinaG
zápas1 - 4
čas18.07 12:50
stôl5
#46
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 2
+5+8-13-11+5
skupinaG
zápas2 - 3
čas18.07 12:50
stôl6
#47
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 0
+8+12+10
skupinaH
zápas1 - 4
čas18.07 12:50
stôl7
#48
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
hráč
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
-9+6+5+6
skupinaH
zápas2 - 3
čas18.07 12:50
stôl8