MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 MLADŠIE ŽIACTVO - Štvorhra Chlapci

1
18.07.2020 13:55, Stôl: 1
1
3
ARPÁŠ S. / FLÓRO D.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / SK KARPATIA PRIEVIDZA
13
0
ÓDOR A. / DROBA A.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.07.2020 13:55, Stôl: 2
10
3
KUBÍK A. / TURIAK M.
MŠK KYS.NOVÉ MESTO / MSK ČADCA
7
1
KIRCHMAYER J. / DRAHOŠ D.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.07.2020 13:55, Stôl: 3
5
3
HOLUBČÍK J. / BOBOK T.
ŠKST RUŽOMBEROK / STKM PODLAVICE
15
0
IVANIČ J. / CSÉRI J.
TTC NOVÉ ZÁMKY
18.07.2020 13:55, Stôl: 4
9
0
OLEJNÍK R. / FERKO R.
STO VALALIKY / GEOLÓG ROŽŇAVA
3
3
KOPEČNÝ D. / MADARAS A.
TTC NOVÉ ZÁMKY / KST RAKSIT
18.07.2020 13:55, Stôl: 5
4
3
KOKAVEC P. / MITRÍK J.
ŠK ŠOG NITRA / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
11
0
VISKUP R. / VALO M.
STO SPOJE BRATISLAVA
18.07.2020 13:55, Stôl: 6
12
3
DRENINA A. / GODA Š.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8
1
HOREČNÝ J. / HOREČNÝ M.
ŠK ŠOG NITRA
18.07.2020 13:55, Stôl: 7
6
3
MARKO M. / LESŇÁK D.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / STC ŠKST BRATISLAVA
16
2
ROZKOŠ M. / SKALICKÝ S.
TJ GASTO GALANTA / LOKOMOTÍVA VRÚTKY
18.07.2020 13:55, Stôl: 8
14
0
ADAM M. / GODÁL M.
OŠK SLOVENSKÝ GROB / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2
3
KIRÁLY M. / SEPEŠI L.
STK LUČENEC - KALINOVO / STO VALALIKY
2
18.07.2020 17:00, Stôl: 1
1
3
ARPÁŠ S. / FLÓRO D.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / SK KARPATIA PRIEVIDZA
10
0
KUBÍK A. / TURIAK M.
MŠK KYS.NOVÉ MESTO / MSK ČADCA
18.07.2020 17:00, Stôl: 2
5
3
HOLUBČÍK J. / BOBOK T.
ŠKST RUŽOMBEROK / STKM PODLAVICE
3
0
KOPEČNÝ D. / MADARAS A.
TTC NOVÉ ZÁMKY / KST RAKSIT
18.07.2020 17:00, Stôl: 3
4
3
KOKAVEC P. / MITRÍK J.
ŠK ŠOG NITRA / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
12
1
DRENINA A. / GODA Š.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.07.2020 17:00, Stôl: 4
6
0
MARKO M. / LESŇÁK D.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / STC ŠKST BRATISLAVA
2
3
KIRÁLY M. / SEPEŠI L.
STK LUČENEC - KALINOVO / STO VALALIKY
3
19.07.2020 09:30, Stôl: 1
1
3
ARPÁŠ S. / FLÓRO D.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / SK KARPATIA PRIEVIDZA
5
1
HOLUBČÍK J. / BOBOK T.
ŠKST RUŽOMBEROK / STKM PODLAVICE
19.07.2020 09:30, Stôl: 2
4
0
KOKAVEC P. / MITRÍK J.
ŠK ŠOG NITRA / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2
3
KIRÁLY M. / SEPEŠI L.
STK LUČENEC - KALINOVO / STO VALALIKY
4
19.07.2020 11:30, Stôl: 1
1
3
ARPÁŠ S. / FLÓRO D.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / SK KARPATIA PRIEVIDZA
2
1
KIRÁLY M. / SEPEŠI L.
STK LUČENEC - KALINOVO / STO VALALIKY
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #2
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #7
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #10
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #15
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre