MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 MLADŠIE ŽIACTVO - Štvorhra Chlapci

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • d
  • h
  • i
  • k
  • m
  • ó
  • o
  • r
  • v
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok3 : 0
+6+4+2
koloR16
zápas1 - 13
čas18.07 13:55
stôl1
#2
štvorhra
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
+9+9-7+9
koloR16
zápas10 - 7
čas18.07 13:55
stôl2
#3
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
štvorhra
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
JAKUB CSÉRI
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 0
+7+6+5
koloR16
zápas5 - 15
čas18.07 13:55
stôl3
#4
štvorhra
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
RENÉ FERKO
GEOLÓG ROŽŇAVA
štvorhra
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-6-1-5
koloR16
zápas9 - 3
čas18.07 13:55
stôl4
#5
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+8+9+10
koloR16
zápas4 - 11
čas18.07 13:55
stôl5
#6
štvorhra
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ŠTEFAN GODA
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
štvorhra
JAKUB HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
výsledok3 : 1
-9+8+9+3
koloR16
zápas12 - 8
čas18.07 13:55
stôl6
#7
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
MATÚŠ ROZKOŠ
TJ GASTO GALANTA
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
výsledok3 : 2
+5-3-4+7+8
koloR16
zápas6 - 16
čas18.07 13:55
stôl7
#8
štvorhra
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok0 : 3
-7-5-5
koloR16
zápas14 - 2
čas18.07 13:55
stôl8
#9
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
štvorhra
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
výsledok3 : 0
+5+6+2
koloQF
zápas1 - 10
čas18.07 17:00
stôl1
#10
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
štvorhra
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+6+7+6
koloQF
zápas5 - 3
čas18.07 17:00
stôl2
#11
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ŠTEFAN GODA
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 1
-8+4+8+9
koloQF
zápas4 - 12
čas18.07 17:00
stôl3
#12
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok0 : 3
-10-5-7
koloQF
zápas6 - 2
čas18.07 17:00
stôl4
#13
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 1
+4+5-7+8
koloSF
zápas1 - 5
čas19.07 09:30
stôl1
#14
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok0 : 3
-3-6-11
koloSF
zápas4 - 2
čas19.07 09:30
stôl2
#15
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+6+8-9+5
koloF
zápas1 - 2
čas19.07 11:30
stôl1