MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 MLADŠIE ŽIACTVO - Štvorhra Dievčatá

1
18.07.2020 09:00
1
BITÓOVÁ M. / DAROVCOVÁ N.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST KARLOVA VES
BYE
18.07.2020 13:30, Stôl: 1
9
1
STANKOVIČOVÁ H. / NAGYOVÁ V.
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
8
3
KABÁTOVÁ A. / KAČÁNIOVÁ E.
STKM PODLAVICE / STK LUČENEC - KALINOVO
18.07.2020 13:30, Stôl: 2
6
3
VANIŠOVÁ V. / ONDRUŠOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST TOPOĽČANY
12
0
POLÁKOVÁ E. / GOMOLOVÁ L.
TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.07.2020 13:30
BYE
4
MOLNÁROVÁ E. / GUASSARDO L.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / MŠK STO KROMPACHY
18.07.2020 13:30
3
NÉMETHOVÁ N. / KORF C.
STO VALALIKY / ŠKST RUŽOMBEROK
BYE
18.07.2020 13:30, Stôl: 3
10
0
ČIŽLÁKOVÁ L. / ČERMÁKOVÁ I.
ŠKST TOPOĽČANY / MSK MALACKY
5
3
BIKSADSKÁ E. / DADEJOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST HUMENNÉ
18.07.2020 13:30, Stôl: 5
7
3
HABAROVÁ S. / KOLESÁROVÁ D.
KST RAKSIT / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
11
0
GEROČOVÁ A. / DOMINOVÁ E.
MŠK STO KROMPACHY / TTC MAJCICHOV
18.07.2020 13:30
BYE
2
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
2
18.07.2020 17:00, Stôl: 5
-
3
BITÓOVÁ M. / DAROVCOVÁ N.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST KARLOVA VES
8
0
KABÁTOVÁ A. / KAČÁNIOVÁ E.
STKM PODLAVICE / STK LUČENEC - KALINOVO
18.07.2020 17:00, Stôl: 6
6
3
VANIŠOVÁ V. / ONDRUŠOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST TOPOĽČANY
4
2
MOLNÁROVÁ E. / GUASSARDO L.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / MŠK STO KROMPACHY
18.07.2020 17:00, Stôl: 7
-
3
NÉMETHOVÁ N. / KORF C.
STO VALALIKY / ŠKST RUŽOMBEROK
5
1
BIKSADSKÁ E. / DADEJOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST HUMENNÉ
18.07.2020 17:00, Stôl: 8
7
0
HABAROVÁ S. / KOLESÁROVÁ D.
KST RAKSIT / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
-
3
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
3
19.07.2020 09:30, Stôl: 3
-
3
BITÓOVÁ M. / DAROVCOVÁ N.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST KARLOVA VES
6
1
VANIŠOVÁ V. / ONDRUŠOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST TOPOĽČANY
19.07.2020 09:30, Stôl: 5
-
0
NÉMETHOVÁ N. / KORF C.
STO VALALIKY / ŠKST RUŽOMBEROK
-
3
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
4
19.07.2020 11:30, Stôl: 2
-
3
BITÓOVÁ M. / DAROVCOVÁ N.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST KARLOVA VES
-
0
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #2
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #7
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #10
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #15
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre