MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 MLADŠIE ŽIACTVO - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • d
  • f
  • g
  • h
  • i
  • k
  • l
  • m
  • ó
  • o
  • r
  • s
  • v
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas1 - ?
čas18.07 09:00
stôl 
#2
štvorhra
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
IVANA ČERMÁKOVÁ
MSK MALACKY
štvorhra
JAKUB HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 2
-10+11+9-7+13
koloR32
zápas24 - 14
čas18.07 14:25
stôl1
#3
štvorhra
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
LILIANA ALICJA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
štvorhra
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
VERONIKA NAGYOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok2 : 3
-11-10+6+7-7
koloR32
zápas9 - 23
čas18.07 14:25
stôl2
#4
štvorhraBYE
štvorhra
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
výsledok
koloR32
zápas? - 7
čas18.07 09:00
stôl 
#5
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
CAROLINA KORF
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas5 - ?
čas18.07 09:00
stôl 
#6
štvorhra
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
EMMA POLÁKOVÁ
TTC NOVÉ ZÁMKY
štvorhra
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
-7-5+5-9
koloR32
zápas22 - 15
čas18.07 14:25
stôl3
#7
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
EMMA MOLNÁROVÁ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
výsledok3 : 1
+7-9+5+6
koloR32
zápas10 - 21
čas18.07 14:25
stôl4
#8
štvorhraBYE
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
výsledok
koloR32
zápas? - 3
čas18.07 09:00
stôl 
#9
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas4 - ?
čas18.07 09:00
stôl 
#10
štvorhra
MATÚŠ ROZKOŠ
TJ GASTO GALANTA
EMA KAČÁNIOVÁ
STK LUČENEC - KALINOVO
štvorhra
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
ALEXANDRA KABÁTOVÁ
STKM PODLAVICE
výsledok1 : 3
+8-2-7-7
koloR32
zápas20 - 13
čas18.07 14:25
stôl5
#11
štvorhra
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
EMA BIKSADSKÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
DARINA KOLESÁROVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 2
-18-7+12+5+7
koloR32
zápas12 - 17
čas18.07 14:25
stôl6
#12
štvorhraBYE
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
ALICA KUBJATKOVÁ
MSK ČADCA
výsledok
koloR32
zápas? - 6
čas18.07 09:00
stôl 
#13
štvorhra
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
VANDA VANIŠOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas8 - ?
čas18.07 09:00
stôl 
#14
štvorhra
RENÉ FERKO
GEOLÓG ROŽŇAVA
EMA DOMINOVÁ
TTC MAJCICHOV
štvorhra
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
HANA STANKOVIČOVÁ
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok0 : 3 wo
koloR32
zápas18 - 16
čas18.07 14:25
stôl7
#15
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
NELA DADEJOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
ALEXANDRA GEROČOVÁ
MŠK STO KROMPACHY
výsledok3 : 1
-6+6+10+8
koloR32
zápas11 - 19
čas18.07 14:25
stôl8
#16
štvorhraBYE
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR32
zápas? - 2
čas18.07 09:00
stôl 
#17
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
IVANA ČERMÁKOVÁ
MSK MALACKY
výsledok3 : 0
+3+5+6
koloR16
zápas? - 24
čas18.07 14:55
stôl 
#18
štvorhra
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
VERONIKA NAGYOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
výsledok2 : 3
-8+8+8-6-7
koloR16
zápas23 - ?
čas18.07 14:55
stôl2
#19
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
CAROLINA KORF
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 2
-11-9+3+5+5
koloR16
zápas? - 15
čas18.07 14:55
stôl3
#20
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
EMMA MOLNÁROVÁ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
výsledok1 : 3
+6-7-9-2
koloR16
zápas10 - ?
čas18.07 14:55
stôl4
#21
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
štvorhra
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
ALEXANDRA KABÁTOVÁ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 2
-8+11-9+10+6
koloR16
zápas4 - 13
čas18.07 14:55
stôl5
#22
štvorhra
DAMIAN DRAHOŠ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
EMA BIKSADSKÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
ALICA KUBJATKOVÁ
MSK ČADCA
výsledok0 : 3
-8-5-9
koloR16
zápas12 - ?
čas18.07 14:55
stôl6
#23
štvorhra
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
VANDA VANIŠOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
HANA STANKOVIČOVÁ
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 0
+7+7+3
koloR16
zápas? - 16
čas18.07 14:55
stôl7
#24
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
NELA DADEJOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
+11-7-6-4
koloR16
zápas11 - ?
čas18.07 14:55
stôl8
#25
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+4+7+5
koloQF
zápas? - ?
čas18.07 17:30
stôl1
#26
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
CAROLINA KORF
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
výsledok2 : 3
+8-16-10+10-7
koloQF
zápas? - ?
čas18.07 17:30
stôl2
#27
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
štvorhra
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
ALICA KUBJATKOVÁ
MSK ČADCA
výsledok3 : 1
+5+4-10+7
koloQF
zápas4 - ?
čas18.07 17:30
stôl3
#28
štvorhra
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
VANDA VANIŠOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-7-5-3
koloQF
zápas? - ?
čas18.07 17:30
stôl5
#29
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+8+3+9
koloSF
zápas? - ?
čas19.07 10:30
stôl1
#30
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 2
-5-7+7+8+9
koloSF
zápas4 - ?
čas19.07 10:30
stôl2
#31
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
výsledok3 : 0
+8+7+10
koloF
zápas? - 4
čas19.07 12:00
stôl1