MAJSTROVSTVÁ SR 2019/2020 NAJMLADŠIE ŽIACTVO - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA

Filter

Hráč

Hráč

  • b
  • d
  • f
  • h
  • j
  • k
  • m
  • n
  • ó
  • p
  • r
  • s
  • š
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas1 - ?
čas25.07 09:00
stôl 
#2
štvorhra
MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
EMA MARCINČÁKOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
LENKA PROCHASZKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok2 : 3
+4+10-7-8-8
koloR32
zápas19 - 16
čas25.07 14:25
stôl1
#3
štvorhra
TOMÁŠ BIKSADSKY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ANNA PAĽKOVÁ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas10 - ?
čas25.07 09:00
stôl 
#4
štvorhraBYE
štvorhra
PATRIK SABÓ
ŠKST POLTÁR
EMA KAČÁNIOVÁ
STK LUČENEC - KALINOVO
výsledok
koloR32
zápas? - 8
čas25.07 09:00
stôl 
#5
štvorhra
PATRIK ŠTANCEL
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
VERONIKA JAŠEKOVÁ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas6 - ?
čas25.07 09:00
stôl 
#6
štvorhra
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
DIANA VRABLANSKÁ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
štvorhra
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
MELÁNIA STOLARČÍKOVÁ
TJ STO SLOVENSKÁ VES
výsledok2 : 3
-4+7-2+8-10
koloR32
zápas18 - 9
čas25.07 14:25
stôl2
#7
štvorhra
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
LEA BARKOLOVÁ
STO VEĽKÝ BIEL
štvorhra
JAKUB PETRÁŠ
SŠK POPROČ
MIRIAM GREGOVÁ
SŠK POPROČ
výsledok1 : 3
+7-11-4-4
koloR32
zápas14 - 21
čas25.07 14:25
stôl3
#8
štvorhraBYE
štvorhra
RONALD RIEDL
TJ GASTO GALANTA
PETRONELA KRAJČOVIČOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok
koloR32
zápas? - 3
čas25.07 09:00
stôl 
#9
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas4 - ?
čas25.07 09:00
stôl 
#10
štvorhra
MICHAL PELECH
KERAMING TRENČÍN
BARBORA RUSŇÁKOVÁ
ŠKST BOŠANY
štvorhra
SIMON JANTULÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
BIANKA BACSOVÁ
SŠK POPROČ
výsledok0 : 3
-10-4-11
koloR32
zápas22 - 11
čas25.07 14:25
stôl4
#11
štvorhra
RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
ADELA PALEŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
MAREK SIKA
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
NATÁLIA PALKOVÁ
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 1
-6+8+4+4
koloR32
zápas15 - 23
čas25.07 14:25
stôl5
#12
štvorhraBYE
štvorhra
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR32
zápas? - 5
čas25.07 09:00
stôl 
#13
štvorhra
TOMÁŠ KONŠŤAK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
KATARÍNA KIRCHMAYEROVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas7 - ?
čas25.07 09:00
stôl 
#14
štvorhra
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
KAROLÍNA KLIMECKÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
ROLAND BAČA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
VANESA ŠKUTOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok0 : 3
-6-5-3
koloR32
zápas17 - 12
čas25.07 14:25
stôl6
#15
štvorhra
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
BARBORA MELISA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
štvorhra
FILIP STAVÁR
STK LUČENEC - KALINOVO
MARTINA HRABAJOVÁ
MŠK ŽIAR/HRONOM
výsledok0 : 3
-4-10-3
koloR32
zápas13 - 20
čas25.07 14:25
stôl7
#16
štvorhraBYE
štvorhra
PETER POLÁK
MSK ČADCA
LILIANA ALICJA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
výsledok
koloR32
zápas? - 2
čas25.07 09:00
stôl 
#17
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
FILIP KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
LENKA PROCHASZKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 1
+5-10+7+7
koloR16
zápas1 - 16
čas25.07 14:55
stôl1
#18
štvorhra
TOMÁŠ BIKSADSKY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ANNA PAĽKOVÁ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
štvorhra
PATRIK SABÓ
ŠKST POLTÁR
EMA KAČÁNIOVÁ
STK LUČENEC - KALINOVO
výsledok1 : 3
-5-5+6-9
koloR16
zápas10 - 8
čas25.07 14:55
stôl2
#19
štvorhra
PATRIK ŠTANCEL
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
VERONIKA JAŠEKOVÁ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
štvorhra
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
MELÁNIA STOLARČÍKOVÁ
TJ STO SLOVENSKÁ VES
výsledok0 : 3
-9-2-7
koloR16
zápas6 - 9
čas25.07 14:55
stôl3
#20
štvorhra
JAKUB PETRÁŠ
SŠK POPROČ
MIRIAM GREGOVÁ
SŠK POPROČ
štvorhra
RONALD RIEDL
TJ GASTO GALANTA
PETRONELA KRAJČOVIČOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
+8-6-1-9
koloR16
zápas21 - 3
čas25.07 14:55
stôl4
#21
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
štvorhra
SIMON JANTULÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
BIANKA BACSOVÁ
SŠK POPROČ
výsledok3 : 2
-4-12+8+1+7
koloR16
zápas4 - 11
čas25.07 14:55
stôl5
#22
štvorhra
RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
ADELA PALEŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok2 : 3
+3+11-4-6-9
koloR16
zápas15 - 5
čas25.07 14:55
stôl6
#23
štvorhra
TOMÁŠ KONŠŤAK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
KATARÍNA KIRCHMAYEROVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
ROLAND BAČA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
VANESA ŠKUTOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 2
-4+13-7+7+5
koloR16
zápas7 - 12
čas25.07 14:55
stôl7
#24
štvorhra
FILIP STAVÁR
STK LUČENEC - KALINOVO
MARTINA HRABAJOVÁ
MŠK ŽIAR/HRONOM
štvorhra
PETER POLÁK
MSK ČADCA
LILIANA ALICJA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
výsledok0 : 3
-3-4-7
koloR16
zápas20 - 2
čas25.07 14:55
stôl8
#25
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
PATRIK SABÓ
ŠKST POLTÁR
EMA KAČÁNIOVÁ
STK LUČENEC - KALINOVO
výsledok3 : 0
+5+5+4
koloQF
zápas1 - 8
čas25.07 17:30
stôl1
#26
štvorhra
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
MELÁNIA STOLARČÍKOVÁ
TJ STO SLOVENSKÁ VES
štvorhra
RONALD RIEDL
TJ GASTO GALANTA
PETRONELA KRAJČOVIČOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
-8+9-6-6
koloQF
zápas9 - 3
čas25.07 17:30
stôl2
#27
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
štvorhra
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 2
+7-11-4+6+4
koloQF
zápas4 - 5
čas25.07 17:30
stôl3
#28
štvorhra
TOMÁŠ KONŠŤAK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
KATARÍNA KIRCHMAYEROVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
PETER POLÁK
MSK ČADCA
LILIANA ALICJA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
výsledok0 : 3
-9-7-5
koloQF
zápas7 - 2
čas25.07 17:30
stôl5
#29
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
RONALD RIEDL
TJ GASTO GALANTA
PETRONELA KRAJČOVIČOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+2+4+7
koloSF
zápas1 - 3
čas26.07 10:30
stôl1
#30
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
štvorhra
PETER POLÁK
MSK ČADCA
LILIANA ALICJA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
výsledok3 : 0
+5+10+11
koloSF
zápas4 - 2
čas26.07 10:30
stôl2
#31
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCIA GOMOLOVÁ
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
výsledok3 : 0
+5+4+5
koloF
zápas1 - 4
čas26.07 12:00
stôl