Majstrovstvá SR 2019/2020 Staršie žiactvo - Štvorhra Chlapci

1
11.07.2020 13:55, Stôl: 1
1
3
GOLDÍR J. / UHERÍK K.
MSK ČADCA / STO SPOJE BRATISLAVA
10
1
FOJTÍK M. / PEČALKA N.
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
11.07.2020 13:55, Stôl: 2
9
2
KRAJČOVIČ F. / KOPEC V.
OŠK ZAVAR / STC ŠKST BRATISLAVA
8
3
FLÓRO D. / KIRÁLY M.
SK KARPATIA PRIEVIDZA / STK LUČENEC - KALINOVO
11.07.2020 13:55, Stôl: 3
5
3
ŠUTIAK S. / KATONA A.
ŠKST TOPOĽČANY
16
0
BOGNÁR M. / MITRÍK J.
STO VEĽKÝ BIEL / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
11.07.2020 13:55, Stôl: 4
13
1
NEMČEK P. / MADARAS A.
PROPRIA KÚTY / KST RAKSIT
4
3
BILKA P. / NOVICKÝ O.
ŠK LOZORNO / STK ZBEREKO KOŠICE
11.07.2020 13:55, Stôl: 5
3
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / STO MOKRANCE
12
0
ORSZÁGH Š. / TEREZKA T.
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / TJ ČEČEHOV
11.07.2020 13:55, Stôl: 6
14
1
STRAKA M. / SEPEŠI L.
STC ŠKST BRATISLAVA / STO VALALIKY
6
3
FRANCE R. / GAŠPARÍK J.
TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠKST BOŠANY
11.07.2020 13:55, Stôl: 7
7
1
KOKAVEC P. / ŽÁK L.
ŠK ŠOG NITRA
11
3
ŠRAMO R. / KUBJATKO S.
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM / MSK ČADCA
11.07.2020 13:55, Stôl: 8
15
1
GODÁL P. / BUNČEK Š.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
2
11.07.2020 17:40, Stôl: 1
1
3
GOLDÍR J. / UHERÍK K.
MSK ČADCA / STO SPOJE BRATISLAVA
8
0
FLÓRO D. / KIRÁLY M.
SK KARPATIA PRIEVIDZA / STK LUČENEC - KALINOVO
11.07.2020 17:40, Stôl: 2
5
3
ŠUTIAK S. / KATONA A.
ŠKST TOPOĽČANY
4
1
BILKA P. / NOVICKÝ O.
ŠK LOZORNO / STK ZBEREKO KOŠICE
11.07.2020 17:40, Stôl: 3
3
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / STO MOKRANCE
6
1
FRANCE R. / GAŠPARÍK J.
TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠKST BOŠANY
11.07.2020 17:40, Stôl: 4
11
2
ŠRAMO R. / KUBJATKO S.
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM / MSK ČADCA
2
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
3
12.07.2020 09:00, Stôl: 1
1
3
GOLDÍR J. / UHERÍK K.
MSK ČADCA / STO SPOJE BRATISLAVA
5
1
ŠUTIAK S. / KATONA A.
ŠKST TOPOĽČANY
12.07.2020 09:00, Stôl: 2
3
2
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
LOKOMOTÍVA VRÚTKY / STO MOKRANCE
2
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
4
12.07.2020 11:30, Stôl: 1
1
2
GOLDÍR J. / UHERÍK K.
MSK ČADCA / STO SPOJE BRATISLAVA
2
3
KUBALA N. / KULICH I.
STK ELASTIK TRNAVA / STK LUČENEC - KALINOVO
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #2
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #7
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #10
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #15
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre