Majstrovstvá SR 2019/2020 Staršie žiactvo - Štvorhra Dievčatá

1
11.07.2020 13:30
1
WILTSCHKOVÁ D. / ČINČUROVÁ E.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY
BYE
11.07.2020 13:30, Stôl: 1
10
1
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
5
3
MAJERČÍKOVÁ L. / DZIEWICZOVÁ L.
MŠK ŽIAR/HRONOM / ŠKST RUŽOMBEROK
11.07.2020 13:30, Stôl: 2
7
3
IGAZOVÁ M. / DIKOVÁ B.
STK OROL OTRHÁNKY / ŠKST TOPOĽČANY
12
0
KOVÁČOVÁ L. / KĽUCHOVÁ T.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST RUŽOMBEROK
11.07.2020 13:30
BYE
3
WALLENFELSOVÁ A. / ŠINKAROVÁ M.
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / ŠKST MICHALOVCE
11.07.2020 13:30
4
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
BYE
11.07.2020 13:30, Stôl: 3
11
0
KRAJČIOVÁ V. / POLÁKOVÁ A.
ŠKST RUŽOMBEROK / TJ POKROK KOMÁRNO
6
3
BILKOVIČOVÁ S. / IVANČÁKOVÁ S.
MSK MALACKY / STC ŠKST BRATISLAVA
11.07.2020 13:30, Stôl: 5
8
2
FRANDOFEROVÁ S. / DADEJOVÁ N.
ŠKST HUMENNÉ
9
3
NÉMETHOVÁ N. / DRBIAKOVÁ K.
STO VALALIKY / TJ STO NIŽNÁ
11.07.2020 17:40
BYE
2
VINCZEOVÁ L. / ŠTULLEROVÁ E.
ŠKST TOPOĽČANY / STC ŠKST BRATISLAVA
2
11.07.2020 17:40, Stôl: 5
1
3
WILTSCHKOVÁ D. / ČINČUROVÁ E.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY
5
0
MAJERČÍKOVÁ L. / DZIEWICZOVÁ L.
MŠK ŽIAR/HRONOM / ŠKST RUŽOMBEROK
11.07.2020 17:40, Stôl: 6
7
0
IGAZOVÁ M. / DIKOVÁ B.
STK OROL OTRHÁNKY / ŠKST TOPOĽČANY
3
3
WALLENFELSOVÁ A. / ŠINKAROVÁ M.
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / ŠKST MICHALOVCE
11.07.2020 17:40, Stôl: 7
4
1
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
6
3
BILKOVIČOVÁ S. / IVANČÁKOVÁ S.
MSK MALACKY / STC ŠKST BRATISLAVA
11.07.2020 17:40, Stôl: 8
9
0
NÉMETHOVÁ N. / DRBIAKOVÁ K.
STO VALALIKY / TJ STO NIŽNÁ
2
3
VINCZEOVÁ L. / ŠTULLEROVÁ E.
ŠKST TOPOĽČANY / STC ŠKST BRATISLAVA
3
12.07.2020 09:00, Stôl: 3
1
3
WILTSCHKOVÁ D. / ČINČUROVÁ E.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY
3
0
WALLENFELSOVÁ A. / ŠINKAROVÁ M.
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / ŠKST MICHALOVCE
12.07.2020 09:00, Stôl: 4
6
0
BILKOVIČOVÁ S. / IVANČÁKOVÁ S.
MSK MALACKY / STC ŠKST BRATISLAVA
2
3
VINCZEOVÁ L. / ŠTULLEROVÁ E.
ŠKST TOPOĽČANY / STC ŠKST BRATISLAVA
4
12.07.2020 11:30, Stôl: 2
1
3
WILTSCHKOVÁ D. / ČINČUROVÁ E.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY
2
2
VINCZEOVÁ L. / ŠTULLEROVÁ E.
ŠKST TOPOĽČANY / STC ŠKST BRATISLAVA
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #2
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #7
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #10
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #15
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre