Majstrovstvá SR 2019/2020 Staršie žiactvo - Zmiešaná štvorhra

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • f
  • g
  • k
  • m
  • n
  • o
  • p
  • s
  • š
  • t
  • u
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
LAURA VINCZEOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas1 - ?
čas11.07 09:00
stôl 
#2
štvorhra
ADAM MADARAS
KST RAKSIT
SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
štvorhra
FILIP KRAJČOVIČ
OŠK ZAVAR
SÁRA BILKOVIČOVÁ
MSK MALACKY
výsledok0 : 3
koloR32
zápas23 - 10
čas11.07 14:25
stôl1
#3
štvorhra
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
VERONIKA KRAJČIOVÁ
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
VIKTOR KOPEC
STC ŠKST BRATISLAVA
NELA DADEJOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
koloR32
zápas16 - 22
čas11.07 14:25
stôl2
#4
štvorhraBYE
štvorhra
IVAN KULICH
STK LUČENEC - KALINOVO
LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR/HRONOM
výsledok
koloR32
zápas? - 6
čas11.07 09:00
stôl 
#5
štvorhra
OLIVER NOVICKÝ
STK ZBEREKO KOŠICE
MONIKA ŠINKAROVÁ
ŠKST MICHALOVCE
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas7 - ?
čas11.07 09:00
stôl 
#6
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
štvorhra
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok2 : 3
koloR32
zápas20 - 12
čas11.07 14:25
stôl3
#7
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
MARTINA IGAZOVÁ
STK OROL OTRHÁNKY
štvorhra
RADOSLAV ŠRAMO
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
TERÉZIA KĽUCHOVÁ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
koloR32
zápas13 - 21
čas11.07 14:25
stôl4
#8
štvorhraBYE
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠK LOZORNO
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok
koloR32
zápas? - 3
čas11.07 09:00
stôl 
#9
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas4 - ?
čas11.07 09:00
stôl 
#10
štvorhra
MATÚŠ FOJTÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
KARIN DRBIAKOVÁ
TJ STO NIŽNÁ
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
výsledok1 : 3
koloR32
zápas18 - 9
čas11.07 14:25
stôl5
#11
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
LEA DZIEWICZOVÁ
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
MATÚŠ BOGNÁR
STO VEĽKÝ BIEL
LENKA KOVÁČOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
koloR32
zápas11 - 24
čas11.07 14:25
stôl6
#12
štvorhraBYE
štvorhra
SAMUEL PALUŠEK
STO MOKRANCE
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok
koloR32
zápas? - 8
čas11.07 09:00
stôl 
#13
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
ANETA WALLENFELSOVÁ
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas5 - ?
čas11.07 09:00
stôl 
#14
štvorhra
MATÚŠ KIRÁLY
STK LUČENEC - KALINOVO
EMMA MOLNÁROVÁ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
štvorhra
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
SIMONA IVANČÁKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok2 : 3
koloR32
zápas19 - 14
čas11.07 14:25
stôl7
#15
štvorhra
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
SÁRA FRANDOFEROVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
PATRIK NEMČEK
PROPRIA KÚTY
ALEXANDRA POLÁKOVÁ
TJ POKROK KOMÁRNO
výsledok3 : 2
koloR32
zápas15 - 17
čas11.07 14:25
stôl8
#16
štvorhraBYE
štvorhra
KRISTIÁN UHERÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok
koloR32
zápas? - 2
čas11.07 09:00
stôl 
#17
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
LAURA VINCZEOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
FILIP KRAJČOVIČ
OŠK ZAVAR
SÁRA BILKOVIČOVÁ
MSK MALACKY
výsledok3 : 1
koloR16
zápas1 - 10
čas11.07 14:55
stôl1
#18
štvorhra
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
VERONIKA KRAJČIOVÁ
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
IVAN KULICH
STK LUČENEC - KALINOVO
LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR/HRONOM
výsledok0 : 3
koloR16
zápas16 - 6
čas11.07 14:55
stôl2
#19
štvorhra
OLIVER NOVICKÝ
STK ZBEREKO KOŠICE
MONIKA ŠINKAROVÁ
ŠKST MICHALOVCE
štvorhra
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok2 : 3
koloR16
zápas7 - 12
čas11.07 14:55
stôl3
#20
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
MARTINA IGAZOVÁ
STK OROL OTRHÁNKY
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠK LOZORNO
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
koloR16
zápas13 - 3
čas11.07 14:55
stôl4
#21
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
NINA DAROVCOVÁ
ŠKST KARLOVA VES
výsledok3 : 0
koloR16
zápas4 - 9
čas11.07 14:55
stôl5
#22
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
LEA DZIEWICZOVÁ
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
SAMUEL PALUŠEK
STO MOKRANCE
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
koloR16
zápas11 - 8
čas11.07 14:55
stôl6
#23
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
ANETA WALLENFELSOVÁ
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
štvorhra
MARTIN STRAKA
STC ŠKST BRATISLAVA
SIMONA IVANČÁKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 1
koloR16
zápas5 - 14
čas11.07 14:55
stôl7
#24
štvorhra
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
SÁRA FRANDOFEROVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
KRISTIÁN UHERÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
koloR16
zápas15 - 2
čas11.07 14:55
stôl8
#25
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
LAURA VINCZEOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
IVAN KULICH
STK LUČENEC - KALINOVO
LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR/HRONOM
výsledok3 : 2
koloQF
zápas1 - 6
čas11.07 18:10
stôl1
#26
štvorhra
SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠK LOZORNO
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok0 : 3
koloQF
zápas12 - 3
čas11.07 18:10
stôl2
#27
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
SAMUEL PALUŠEK
STO MOKRANCE
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
koloQF
zápas4 - 8
čas11.07 18:10
stôl3
#28
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
ANETA WALLENFELSOVÁ
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
štvorhra
KRISTIÁN UHERÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
koloQF
zápas5 - 2
čas11.07 18:10
stôl5
#29
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
LAURA VINCZEOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠK LOZORNO
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok2 : 3
koloSF
zápas1 - 3
čas12.07 10:10
stôl1
#30
štvorhra
SAMUEL PALUŠEK
STO MOKRANCE
MICHAELA BITÓOVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
KRISTIÁN UHERÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
koloSF
zápas8 - 2
čas12.07 10:10
stôl2
#31
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠK LOZORNO
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
KRISTIÁN UHERÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok1 : 3
koloF
zápas3 - 2
čas12.07 12:00
stôl1