MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, MLADŠIE ŽIACTVO - Štvorhra chlapci

1
26.06.2021 09:00
1
FLÓRO D. / KOKAVEC P.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠK ŠOG NITRA
BYE
26.06.2021 13:30, Stôl: 1
11
0
BUGOVÝ D. / OLEŠŇAN O.
MŠK KYS.NOVÉ MESTO / MSK ČADCA
5
3
GODÁL M. / FERKO R.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / GEOLÓG ROŽŇAVA
26.06.2021 13:30, Stôl: 2
8
0
HRUTKA K. / SLOBODA O.
ŠKST TOPOĽČANY / MSK MALACKY
15
3
ŠKANDÍK S. / HAJNAL J.
MŠKST MOJMÍROVCE / KST RAKSIT
26.06.2021 13:30, Stôl: 3
10
0
ČERNIGA P. / HAŠUĽ J.
ŠKST HUMENNÉ / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
3
3
LESŇÁK D. / MARKO M.
STC ŠKST BRATISLAVA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.06.2021 13:30, Stôl: 4
4
0
ÓDOR A. / DROBA A.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
12
3
BAČA R. / CISÁRIK M.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MSK ČADCA
26.06.2021 13:30, Stôl: 5
9
3
PETRÍK S. / IVANIČ J.
TTC NOVÉ ZÁMKY
6
1
DRENINA A. / VISKUP R.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / STO SPOJE BRATISLAVA
26.06.2021 13:30, Stôl: 6
7
3
POLÁK P. / SABÓ P.
MSK ČADCA / ŠKST LUČENEC
14
0
NOVOTNÝ A. / POPÉLY A.
SST EUROMILK DUN.STREDA / ŠKST MICHALOVCE
26.06.2021 13:30, Stôl: 7
13
0
JANKOVIČ T. / HOREČNÝ M.
KST RAKSIT / ŠK ŠOG NITRA
2
3
HOLUBČÍK J. / OLEJNÍK R.
ŠKST RUŽOMBEROK / STO VALALIKY
2
26.06.2021 17:30, Stôl: 1
1
3
FLÓRO D. / KOKAVEC P.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠK ŠOG NITRA
5
0
GODÁL M. / FERKO R.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / GEOLÓG ROŽŇAVA
26.06.2021 17:30, Stôl: 2
15
2
ŠKANDÍK S. / HAJNAL J.
MŠKST MOJMÍROVCE / KST RAKSIT
3
3
LESŇÁK D. / MARKO M.
STC ŠKST BRATISLAVA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.06.2021 17:30, Stôl: 3
12
1
BAČA R. / CISÁRIK M.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MSK ČADCA
9
3
PETRÍK S. / IVANIČ J.
TTC NOVÉ ZÁMKY
26.06.2021 17:30, Stôl: 4
7
1
POLÁK P. / SABÓ P.
MSK ČADCA / ŠKST LUČENEC
2
3
HOLUBČÍK J. / OLEJNÍK R.
ŠKST RUŽOMBEROK / STO VALALIKY
3
27.06.2021 09:00, Stôl: 1
1
3
FLÓRO D. / KOKAVEC P.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠK ŠOG NITRA
3
0
LESŇÁK D. / MARKO M.
STC ŠKST BRATISLAVA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
27.06.2021 09:00, Stôl: 2
9
0
PETRÍK S. / IVANIČ J.
TTC NOVÉ ZÁMKY
2
3
HOLUBČÍK J. / OLEJNÍK R.
ŠKST RUŽOMBEROK / STO VALALIKY
4
27.06.2021 12:20, Stôl: 1
1
3
FLÓRO D. / KOKAVEC P.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠK ŠOG NITRA
2
1
HOLUBČÍK J. / OLEJNÍK R.
ŠKST RUŽOMBEROK / STO VALALIKY
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #2
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #7
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #10
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #15
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre