MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, MLADŠIE ŽIACTVO - Štvorhra dievčatá

1
26.06.2021 09:00
1
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
BYE
26.06.2021 13:55, Stôl: 1
11
2
KUCHARÍKOVÁ V. / LOMENOVÁ A.
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
6
3
STANKOVIČOVÁ H. / POLÁKOVÁ E.
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA / TTC NOVÉ ZÁMKY
26.06.2021 13:55, Stôl: 2
8
3
KAČÁNIOVÁ E. / PAĽKOVÁ A.
STK KALINOVO / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
12
0
KIRCHMAYEROVÁ K. / HRABAJOVÁ M.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / MŠK ŽIAR NAD HRONOM
26.06.2021 09:00
BYE
3
GUASSARDO L. / KORF C.
MŠK STO KROMPACHY / ŠKST RUŽOMBEROK
26.06.2021 09:00
4
VANIŠOVÁ V. / ONDRUŠOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST TOPOĽČANY
BYE
26.06.2021 13:55, Stôl: 5
10
0
GEROČOVÁ A. / STOLARČÍKOVÁ M.
MŠK STO KROMPACHY / TJ STO SLOVENSKÁ VES
7
3
KRAJČOVIČOVÁ P. / DADEJOVÁ N.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST HUMENNÉ
26.06.2021 13:55, Stôl: 6
5
3
ČIŽLÁKOVÁ L. / KOLESÁROVÁ D.
ŠKST TOPOĽČANY / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
9
1
NAGYOVÁ V. / GOMOLOVÁ L.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
26.06.2021 09:00
BYE
2
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
2
26.06.2021 17:30, Stôl: 5
1
3
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
6
1
STANKOVIČOVÁ H. / POLÁKOVÁ E.
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA / TTC NOVÉ ZÁMKY
26.06.2021 17:30, Stôl: 6
8
0
KAČÁNIOVÁ E. / PAĽKOVÁ A.
STK KALINOVO / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3
3
GUASSARDO L. / KORF C.
MŠK STO KROMPACHY / ŠKST RUŽOMBEROK
26.06.2021 17:30, Stôl: 7
4
2
VANIŠOVÁ V. / ONDRUŠOVÁ N.
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / ŠKST TOPOĽČANY
7
3
KRAJČOVIČOVÁ P. / DADEJOVÁ N.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST HUMENNÉ
26.06.2021 17:30, Stôl: 8
5
1
ČIŽLÁKOVÁ L. / KOLESÁROVÁ D.
ŠKST TOPOĽČANY / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2
3
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
3
27.06.2021 10:40, Stôl: 1
1
3
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
3
1
GUASSARDO L. / KORF C.
MŠK STO KROMPACHY / ŠKST RUŽOMBEROK
27.06.2021 10:40, Stôl: 2
7
1
KRAJČOVIČOVÁ P. / DADEJOVÁ N.
STC ŠKST BRATISLAVA / ŠKST HUMENNÉ
2
3
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
4
27.06.2021 12:20, Stôl: 2
1
3
KUBJATKOVÁ A. / DIKOVÁ B.
MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY
2
1
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #2
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #7
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #10
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #15
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre