MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, MLADŠIE ŽIACTVO - Zmiešaná štvorhra

#1
Meno a priezvisko:CAROLINA KORF
Klub:ŠKST RUŽOMBEROK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:DAMIÁN FLÓRO
Klub:ŠK PARA TT HLOHOVEC
Krajina: Slovensko
#2
Meno a priezvisko:PAVOL KOKAVEC
Klub:ŠK ŠOG NITRA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:BIANKA DIKOVÁ
Klub:ŠKST TOPOĽČANY
Krajina: Slovensko
#3-4
Meno a priezvisko:JAKUB HOLUBČÍK
Klub:ŠKST RUŽOMBEROK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ALICA KUBJATKOVÁ
Klub:MSK ČADCA
Krajina: Slovensko
#3-4
Meno a priezvisko:VANDA VANIŠOVÁ
Klub:STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ADAM DROBA
Klub:STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Krajina: Slovensko
#5-8
Meno a priezvisko:RENÉ FERKO
Klub:GEOLÓG ROŽŇAVA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:LILIANA ALICJA GUASSARDO
Klub:MŠK STO KROMPACHY
Krajina: Slovensko
#5-8
Meno a priezvisko:HANA STANKOVIČOVÁ
Klub:TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:RICHARD VISKUP
Klub:STO SPOJE BRATISLAVA
Krajina: Slovensko
#5-8
Meno a priezvisko:DOMINIK LESŇÁK
Klub:STC ŠKST BRATISLAVA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:EMMA MOLNÁROVÁ
Klub:ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Krajina: Slovensko
#5-8
Meno a priezvisko:SÁRA HABAROVÁ
Klub:KST RAKSIT
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:MARTIN MARKO
Klub:STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:ROLAND BAČA
Klub:STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:NELA DADEJOVÁ
Klub:ŠKST HUMENNÉ
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:LUCIA GOMOLOVÁ
Klub:STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ADAM ÓDOR
Klub:STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:RÓBERT OLEJNÍK
Klub:STO VALALIKY
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:DARINA KOLESÁROVÁ
Klub:STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:KATARÍNA KIRCHMAYEROVÁ
Klub:STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ADRIÁN NOVOTNÝ
Klub:SST EUROMILK DUN.STREDA
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:PETER ČERNIGA
Klub:ŠKST HUMENNÉ
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:MELÁNIA STOLARČÍKOVÁ
Klub:TJ STO SLOVENSKÁ VES
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:KRISTIÁN HRUTKA
Klub:ŠKST TOPOĽČANY
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:NELA ONDRUŠOVÁ
Klub:ŠKST TOPOĽČANY
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:VERONIKA NAGYOVÁ
Klub:STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ADAM DRENINA
Klub:STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Krajina: Slovensko
#9-16
Meno a priezvisko:VIKTÓRIA KUCHARÍKOVÁ
Klub:TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:OLIVER SLOBODA
Klub:MSK MALACKY
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:MILAN GODÁL
Klub:STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:PETRONELA KRAJČOVIČOVÁ
Klub:STC ŠKST BRATISLAVA
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:JURAJ HAJNAL
Klub:KST RAKSIT
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:MARTINA HRABAJOVÁ
Klub:MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:PATRIK SABÓ
Klub:ŠKST LUČENEC
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:EMA KAČÁNIOVÁ
Klub:STK KALINOVO
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:JÁN IVANIČ
Klub:TTC NOVÉ ZÁMKY
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:EMMA POLÁKOVÁ
Klub:TTC NOVÉ ZÁMKY
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:ANNA PAĽKOVÁ
Klub:MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ADAM POPÉLY
Klub:ŠKST MICHALOVCE
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:LUCIA ČIŽLÁKOVÁ
Klub:ŠKST TOPOĽČANY
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:PETER POLÁK
Klub:MSK ČADCA
Krajina: Slovensko
#17-32
Meno a priezvisko:MARTIN HOREČNÝ
Klub:ŠK ŠOG NITRA
Krajina: Slovensko
Body:0.00
Meno a priezvisko:ALEXANDRA GEROČOVÁ
Klub:MŠK STO KROMPACHY
Krajina: Slovensko