MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, STARŠIE ŽIACTVO - Štvorhra starších žiačok

1
05.06.2021 09:00
1
WILTSCHKOVÁ D. / NÉMETHOVÁ N.
MSK BŘECLAV / STO VALALIKY
BYE
05.06.2021 13:55, Stôl: 2
9
1
KOLESÁROVÁ D. / GUASSARDO L.
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK STO KROMPACHY
5
3
IGAZOVÁ M. / KORF C.
KST DRIVE TR. JASTRABIE / ŠKST RUŽOMBEROK
05.06.2021 09:00
6
DADEJOVÁ N. / KOVÁČOVÁ L.
ŠKST HUMENNÉ / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
BYE
05.06.2021 09:00
BYE
3
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
05.06.2021 09:00
4
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
BYE
05.06.2021 13:55, Stôl: 3
11
1
ČIŽLÁKOVÁ L. / ONDRUŠOVÁ N.
ŠKST TOPOĽČANY
7
3
DIKOVÁ B. / KUBJATKOVÁ A.
ŠKST TOPOĽČANY / MSK ČADCA
05.06.2021 13:55, Stôl: 6
8
3
ŠTETKOVÁ E. / POLÁKOVÁ A.
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA / TJ POKROK KOMÁRNO
10
0
KABÁTOVÁ A. / GEROČOVÁ A.
STKM PODLAVICE / MŠK STO KROMPACHY
05.06.2021 09:00
BYE
2
MAJERČÍKOVÁ L. / WALLENFELSOVÁ A.
MŠK ŽIAR NAD HRONOM / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
2
05.06.2021 18:15, Stôl: 5
1
3
WILTSCHKOVÁ D. / NÉMETHOVÁ N.
MSK BŘECLAV / STO VALALIKY
5
0
IGAZOVÁ M. / KORF C.
KST DRIVE TR. JASTRABIE / ŠKST RUŽOMBEROK
05.06.2021 18:15, Stôl: 6
6
0
DADEJOVÁ N. / KOVÁČOVÁ L.
ŠKST HUMENNÉ / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3
3
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
05.06.2021 18:15, Stôl: 7
4
2
MOLNÁROVÁ E. / HABAROVÁ S.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / KST RAKSIT
7
3
DIKOVÁ B. / KUBJATKOVÁ A.
ŠKST TOPOĽČANY / MSK ČADCA
05.06.2021 18:15, Stôl: 8
8
0
ŠTETKOVÁ E. / POLÁKOVÁ A.
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA / TJ POKROK KOMÁRNO
2
3
MAJERČÍKOVÁ L. / WALLENFELSOVÁ A.
MŠK ŽIAR NAD HRONOM / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
3
06.06.2021 09:00, Stôl: 1
1
2
WILTSCHKOVÁ D. / NÉMETHOVÁ N.
MSK BŘECLAV / STO VALALIKY
3
3
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
06.06.2021 09:00, Stôl: 2
7
0
DIKOVÁ B. / KUBJATKOVÁ A.
ŠKST TOPOĽČANY / MSK ČADCA
2
3
MAJERČÍKOVÁ L. / WALLENFELSOVÁ A.
MŠK ŽIAR NAD HRONOM / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
4
06.06.2021 12:20, Stôl: 2
3
2
DAROVCOVÁ N. / BITÓOVÁ M.
ŠKST KARLOVA VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2
3
MAJERČÍKOVÁ L. / WALLENFELSOVÁ A.
MŠK ŽIAR NAD HRONOM / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #2
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #6
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #7
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #10
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Vybrať hráča #15
Kôš: 3
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre