MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, STARŠIE ŽIACTVO - Štvorhra starších žiakov

1
05.06.2021 13:30, Stôl: 1
1
3
BILKA P. / UHERÍK K.
ŠKST TOPOĽČANY / STK FUNSTAR TOPOĽČANY
9
0
TOMASEK O. / BOGNÁR M.
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / STO SVÄTÝ JUR
05.06.2021 13:30, Stôl: 2
16
1
ÓDOR A. / MARKO M.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
5
3
STRAKA M. / TEREZKA T.
ŠK LOZORNO / TJ ČEČEHOV
05.06.2021 13:30, Stôl: 3
6
3
FLÓRO D. / TURIAK M.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / MSK ČADCA
12
1
HATALA J. / HOLUBČÍK J.
ŠKST RUŽOMBEROK
05.06.2021 13:30, Stôl: 4
11
0
SIMČO S. / MITRÍK J.
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
3
3
KATONA A. / KOKAVEC P.
ŠKST TOPOĽČANY / ŠK ŠOG NITRA
05.06.2021 13:30, Stôl: 5
4
3
MADARAS A. / ŽÁK L.
ŠK ŠOG DOMINO NITRA / ŠK ŠOG NITRA
13
0
KUBÍK A. / GRÚŇ J.
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
05.06.2021 13:30, Stôl: 6
14
1
ŠALATA M. / STOLÁRIK M.
ŠKST HUMENNÉ / ŠKST KARLOVA VES
8
3
GODÁL M. / SVETÍK M.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STO SPOJE BRATISLAVA
05.06.2021 13:30, Stôl: 7
7
3
SEPEŠI L. / KIRÁLY M.
STO VALALIKY / ŠKST LUČENEC
10
0
GOMBALA S. / BOBOK T.
ŠKST LUČENEC / STKM PODLAVICE
05.06.2021 13:30, Stôl: 8
15
0
NÉMETH J. / LESŇÁK D.
STO VALALIKY / STC ŠKST BRATISLAVA
2
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
ŠKST RUŽOMBEROK / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2
05.06.2021 18:15, Stôl: 1
1
2
BILKA P. / UHERÍK K.
ŠKST TOPOĽČANY / STK FUNSTAR TOPOĽČANY
5
3
STRAKA M. / TEREZKA T.
ŠK LOZORNO / TJ ČEČEHOV
05.06.2021 18:15, Stôl: 2
6
0
FLÓRO D. / TURIAK M.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / MSK ČADCA
3
3
KATONA A. / KOKAVEC P.
ŠKST TOPOĽČANY / ŠK ŠOG NITRA
05.06.2021 18:15, Stôl: 3
4
3
MADARAS A. / ŽÁK L.
ŠK ŠOG DOMINO NITRA / ŠK ŠOG NITRA
8
1
GODÁL M. / SVETÍK M.
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STO SPOJE BRATISLAVA
05.06.2021 18:15, Stôl: 4
7
0
SEPEŠI L. / KIRÁLY M.
STO VALALIKY / ŠKST LUČENEC
2
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
ŠKST RUŽOMBEROK / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3
06.06.2021 10:40, Stôl: 1
5
0
STRAKA M. / TEREZKA T.
ŠK LOZORNO / TJ ČEČEHOV
3
3
KATONA A. / KOKAVEC P.
ŠKST TOPOĽČANY / ŠK ŠOG NITRA
06.06.2021 10:40, Stôl: 2
4
0
MADARAS A. / ŽÁK L.
ŠK ŠOG DOMINO NITRA / ŠK ŠOG NITRA
2
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
ŠKST RUŽOMBEROK / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
4
06.06.2021 12:20, Stôl: 1
3
1
KATONA A. / KOKAVEC P.
ŠKST TOPOĽČANY / ŠK ŠOG NITRA
2
3
ARPÁŠ S. / PALUŠEK S.
ŠKST RUŽOMBEROK / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #2
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #3
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #4
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #5
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #6
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #7
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #8
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #9
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #10
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #11
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #12
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #13
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #14
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #15
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #16
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre