MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, STARŠIE ŽIACTVO - Štvorhra starších žiakov

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • f
  • g
  • h
  • k
  • m
  • n
  • ó
  • s
  • š
  • t
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠKST TOPOĽČANY
KRISTIÁN UHERÍK
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
štvorhra
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
výsledok3 : 0
+8+1+6
koloR16
zápas1 - 9
čas05.06 13:30
stôl1
#2
štvorhra
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
MARTIN STRAKA
ŠK LOZORNO
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
výsledok1 : 3
-8+5-6-5
koloR16
zápas16 - 5
čas05.06 13:30
stôl2
#3
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
ŠK PARA TT HLOHOVEC
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
štvorhra
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
-7+9+2+8
koloR16
zápas6 - 12
čas05.06 13:30
stôl3
#4
štvorhra
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-8-5-4
koloR16
zápas11 - 3
čas05.06 13:30
stôl4
#5
štvorhra
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
štvorhra
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
JAKUB GRÚŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+2+4+9
koloR16
zápas4 - 13
čas05.06 13:30
stôl5
#6
štvorhra
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
MAREK STOLÁRIK
ŠKST KARLOVA VES
štvorhra
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok1 : 3
+9-5-9-8
koloR16
zápas14 - 8
čas05.06 13:30
stôl6
#7
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
štvorhra
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+6+8+11
koloR16
zápas7 - 10
čas05.06 13:30
stôl7
#8
štvorhra
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-5-5-6
koloR16
zápas15 - 2
čas05.06 13:30
stôl8
#9
štvorhra
PAVOL BILKA
ŠKST TOPOĽČANY
KRISTIÁN UHERÍK
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
štvorhra
MARTIN STRAKA
ŠK LOZORNO
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
výsledok2 : 3
+6+7-9-7-9
koloQF
zápas1 - 5
čas05.06 18:15
stôl1
#10
štvorhra
DAMIÁN FLÓRO
ŠK PARA TT HLOHOVEC
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-6-9-8
koloQF
zápas6 - 3
čas05.06 18:15
stôl2
#11
štvorhra
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
štvorhra
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok3 : 1
+9-6+9+9
koloQF
zápas4 - 8
čas05.06 18:15
stôl3
#12
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-7-10-4
koloQF
zápas7 - 2
čas05.06 18:15
stôl4
#13
štvorhra
MARTIN STRAKA
ŠK LOZORNO
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-9-5-7
koloSF
zápas5 - 3
čas06.06 10:40
stôl1
#14
štvorhra
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-7-7-10
koloSF
zápas4 - 2
čas06.06 10:40
stôl2
#15
štvorhra
ALEXANDER KATONA
ŠKST TOPOĽČANY
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
štvorhra
SAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 3
-10+9-5-6
koloF
zápas3 - 2
čas06.06 12:20
stôl1