Majstrovstvá SR družstiev mužov 2021 - Muži

Filter

Tím

Tím

Krajina

Krajina

Priebeh

Priebeh

#1
tímSK VYDRANY
tímBYE
výsledok
koloQF
zápas1 - ?
čas29.05 10:00
stôl 
#2
tímVSTK VRANOV
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok4 : 5
koloQF
zápas5 - 4
čas29.05 10:00
stôl1
#1
HráčPETER TUŠIM
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
-9+6-6-11
koloQF
zápasA - X
čas29.05 10:00
stôl1
#2
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 2
+5+4-9-11+9
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 10:00
stôl2
#3
HráčSAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 2
-8-7+11+10+10
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 10:00
stôl1
#4
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+7+6+8
koloSF
zápasB - X
čas29.05 10:00
stôl2
#5
HráčPETER TUŠIM
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
+8-8-7-2
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 10:00
stôl1
#6
HráčSAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-7-9-5
koloSF
zápasC - Y
čas29.05 10:00
stôl2
#7
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+7+1+6
koloF
zápasB - Z
čas29.05 10:00
stôl1
#8
HráčSAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok2 : 3
+8+9-8-9-10
koloF
zápasC - X
čas29.05 10:00
stôl2
#9
HráčKAMIL PACH
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
-8+7-4-6
koloF
zápasA - Y
čas29.05 10:00
stôl1
#3
tímTJ GEOLÓG ROŽŇAVA
tímŠKST MICHALOVCE
výsledok5 : 1
koloQF
zápas3 - 7
čas29.05 10:00
stôl3
#1
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčMARTIN HRUŠKA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+6+6+6
koloQF
zápasA - X
čas29.05 10:00
stôl3
#2
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčPATRIK SENKULIČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+5+7+3
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 10:00
stôl4
#3
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčLUKÁŠ KOSTELNÍK
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 2
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 10:00
stôl3
#4
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčMARTIN HRUŠKA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
koloSF
zápasB - X
čas29.05 10:00
stôl4
#5
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčLUKÁŠ KOSTELNÍK
ŠKST MICHALOVCE
výsledok2 : 3
-8-6+6+8-9
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 10:00
stôl3
#6
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčPATRIK SENKULIČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 0
+1+3+8
koloSF
zápasC - Y
čas29.05 10:00
stôl4
#4
tímMSK ČADCA
tímTJ STO NIŽNÁ
výsledok1 : 5
koloQF
zápas6 - 2
čas29.05 10:00
stôl 
#1
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
výsledok0 : 3
koloQF
zápasA - X
čas29.05 10:00
stôl5
#2
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčTIBOR BEDNÁR
TJ STO NIŽNÁ
výsledok2 : 3
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 10:00
stôl5
#3
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok2 : 3
+7-9-6+5-4
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 10:00
stôl5
#4
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 1
+10-5+10+6
koloSF
zápasB - X
čas29.05 10:00
stôl5
#5
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok0 : 3
-7-3-8
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 10:00
stôl5
#6
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčTIBOR BEDNÁR
TJ STO NIŽNÁ
výsledok1 : 3
-5-10+7-8
koloSF
zápasC - Y
čas29.05 10:00
stôl5
#5
tímSK VYDRANY
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok5 : 0
koloSF
zápas1 - 4
čas29.05 16:00
stôl3
#1
HráčZOLTÁN LELKEŠ
SK VYDRANY
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 2
+7-7-12+4+9
koloQF
zápasA - X
čas29.05 16:00
stôl4
#2
HráčSAMUEL NOVOTA
SK VYDRANY
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+7+2-8+3
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 16:00
stôl3
#3
HráčPETER ŠEREDA
SK VYDRANY
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+3+5+7
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 16:00
stôl3
#4
HráčSAMUEL NOVOTA
SK VYDRANY
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+1+5+6
koloSF
zápasB - X
čas29.05 16:00
stôl4
#5
HráčZOLTÁN LELKEŠ
SK VYDRANY
HráčMICHAL HODOR
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+6+8-5+10
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 16:00
stôl3
#6
tímTJ GEOLÓG ROŽŇAVA
tímTJ STO NIŽNÁ
výsledok5 : 1
koloSF
zápas3 - 2
čas29.05 16:00
stôl1
#1
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
výsledok0 : 3
-9-6-5
koloQF
zápasA - X
čas29.05 16:00
stôl1
#2
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčJAROMÍR TRUKSA
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 0
+6+8+3
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 16:00
stôl2
#3
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 2
-5-8+5+7+9
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 16:00
stôl1
#4
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 1
+8-6+10+10
koloSF
zápasB - X
čas29.05 16:00
stôl2
#5
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 2
-6+8-10+8+6
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 16:00
stôl1
#6
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
HráčJAROMÍR TRUKSA
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 1
+4+5-9+4
koloSF
zápasC - Y
čas29.05 16:00
stôl2
#7
tímSK VYDRANY
tímTJ GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok5 : 1
koloF
zápas1 - 3
čas30.05 10:00
stôl 
#1
HráčZOLTÁN LELKEŠ
SK VYDRANY
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok0 : 3
-7-7-9
koloQF
zápasA - X
čas30.05 10:00
stôl1
#2
HráčSAMUEL NOVOTA
SK VYDRANY
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 0
+8+10+7
koloQF
zápasB - Y
čas30.05 10:00
stôl2
#3
HráčPETER ŠEREDA
SK VYDRANY
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 0
+9+4+9
koloQF
zápasC - Z
čas30.05 10:00
stôl1
#4
HráčSAMUEL NOVOTA
SK VYDRANY
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 0
+11+7+4
koloSF
zápasB - X
čas30.05 10:00
stôl2
#5
HráčZOLTÁN LELKEŠ
SK VYDRANY
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 0
+9+4+6
koloSF
zápasA - Z
čas30.05 10:00
stôl1
#6
HráčPETER ŠEREDA
SK VYDRANY
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 0
+3+4+10
koloSF
zápasC - Y
čas30.05 10:00
stôl 
#7
HráčSAMUEL NOVOTA
SK VYDRANY
HráčINGEMAR PÉTER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok
koloF
zápasB - Z
čas30.05 10:00
stôl1
#8
HráčPETER ŠEREDA
SK VYDRANY
HráčADAM KLAJBER
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok
koloF
zápasC - X
čas30.05 10:00
stôl2
#9
HráčZOLTÁN LELKEŠ
SK VYDRANY
HráčJAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok
koloF
zápasA - Y
čas30.05 10:00
stôl1
#8
tímTJ STO NIŽNÁ
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok5 : 0
koloQF
zápas4 - 2
čas30.05 10:00
stôl3
#1
HráčTIBOR BEDNÁR
TJ STO NIŽNÁ
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+5+10+13
koloQF
zápasA - X
čas30.05 10:00
stôl3
#2
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+9-11+1+6
koloQF
zápasB - Y
čas30.05 10:00
stôl4
#3
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
-6+11+8+11
koloQF
zápasC - Z
čas30.05 10:00
stôl3
#4
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+16+9+7
koloSF
zápasB - X
čas30.05 10:00
stôl4
#5
HráčPETER TURČEK
TJ STO NIŽNÁ
HráčMICHAL HODOR
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+9-6+6+6
koloSF
zápasA - Z
čas30.05 10:00
stôl3
#6
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloSF
zápasC - Y
čas30.05 10:00
stôl 
#7
HráčADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
HráčANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloF
zápasB - Z
čas30.05 10:00
stôl3
#8
HráčDALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
HráčSAMUEL ARPÁŠ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloF
zápasC - X
čas30.05 10:00
stôl4
#9
HráčTIBOR BEDNÁR
TJ STO NIŽNÁ
HráčMARTIN TRUSKA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloF
zápasA - Y
čas30.05 10:00
stôl3
#9
tímBYE
tímVSTK VRANOV
výsledok
koloQF
zápas? - 5
čas29.05 16:00
stôl 
#10
tímMSK ČADCA
tímŠKST MICHALOVCE
výsledok5 : 4
koloQF
zápas7 - 6
čas29.05 16:00
stôl5
#1
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčLUKÁŠ KOSTELNÍK
ŠKST MICHALOVCE
výsledok2 : 3
+9-5-4+14-3
koloQF
zápasA - X
čas29.05 16:00
stôl5
#2
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčPATRIK SENKULIČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-5-10-5
koloQF
zápasB - Y
čas29.05 16:00
stôl 
#3
HráčMILAN MARIAK
MSK ČADCA
HráčMARTIN HRUŠKA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok0 : 3
-8-6-6
koloQF
zápasC - Z
čas29.05 16:00
stôl5
#4
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčLUKÁŠ KOSTELNÍK
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 2
-9-3+6+5+5
koloSF
zápasB - X
čas29.05 16:00
stôl6
#5
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčMARTIN HRUŠKA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 2
-12-8+11+7+7
koloSF
zápasA - Z
čas29.05 16:00
stôl5
#6
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčPATRIK SENKULIČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok2 : 3
-9+8-7+8-8
koloSF
zápasC - Y
čas29.05 16:00
stôl6
#7
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčMARTIN HRUŠKA
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 1
+8+9-4+6
koloF
zápasB - Z
čas29.05 16:00
stôl5
#8
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčLUKÁŠ KOSTELNÍK
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 2
-8+6-5+8+15
koloF
zápasC - X
čas29.05 16:00
stôl6
#9
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčPATRIK SENKULIČ
ŠKST MICHALOVCE
výsledok3 : 1
-9+10+5+6
koloF
zápasA - Y
čas29.05 16:00
stôl5
#11
tímMSK ČADCA
tímVSTK VRANOV
výsledok5 : 2
koloSF
zápas5 - 7
čas30.05 10:00
stôl5
#2
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok0 : 3
-6-7-8
koloQF
zápasA - X
čas30.05 10:00
stôl5
#3
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčKAMIL PACH
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 1
+8-8+7+8
koloQF
zápasB - Y
čas30.05 10:00
stôl6
#4
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčSAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+9+11+13
koloQF
zápasC - Z
čas30.05 10:00
stôl5
#5
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok2 : 3
-7-7+11+11-4
koloSF
zápasB - X
čas30.05 10:00
stôl6
#6
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčSAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+4+7+3
koloSF
zápasA - Z
čas30.05 10:00
stôl5
#7
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčKAMIL PACH
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+9+10+12
koloSF
zápasC - Y
čas30.05 10:00
stôl6
#8
HráčJAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
HráčPETER TUŠIM
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+7+9+10
koloF
zápasB - Z
čas30.05 10:00
stôl5
#9
HráčSAMUEL CYPRICH
MSK ČADCA
HráčDANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok
koloF
zápasC - X
čas30.05 10:00
stôl6
#10
HráčRADOSLAV BLAŽEK
MSK ČADCA
HráčKAMIL PACH
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok
koloF
zápasA - Y
čas30.05 10:00
stôl5
#12
tímBYE
tímŠKST MICHALOVCE
výsledok
koloQF
zápas? - 6
čas30.05 10:00
stôl