SATELLITE TOUR 2020 SENEC - MINI CADET BOYS

1
09.08.2020 09:00
A1
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 7
J2
0
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
S1
3
TOBIAS TISCHBERGER
UNION RIED AN DER RIEDMARK
09.08.2020 16:10, Stôl: 8
D2
0
OLIVER OLEŠŇAN
MSK ČADCA
W2
3
LÉNÁRD SZABÓ
AMBRUS AA-KSI
09.08.2020 09:00
BYE
N1
MATYÁŠ KOLEČKÁŘ
KST HLUK
09.08.2020 09:00
I1
BOTOND VARGA
HUNGARY A
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 9
O2
3
RICHARD PAŘÍZEK
SKST HODONÍN
T1
0
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
09.08.2020 16:10, Stôl: 10
E2
3
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
V2
0
ONDŘEJ MORÁVEK
TJ JISKRA STRÁŽNICE
09.08.2020 09:00
BYE
F1
MARTIN SLANÝ
CZECH REPUBLIC
09.08.2020 09:00
H1
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 11
P2
1
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
G2
3
OLIVER BALVAR
SKST BANÍK HAVÍŘOV
09.08.2020 16:10, Stôl: 12
R1
3
GABRIJEL MARJANOVIC
CROATIA
U2
0
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
09.08.2020 09:00
BYE
L1
TADEÁŠ VRŠOVSKÝ
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
09.08.2020 09:00
M1
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 13
X2
0
JÁN KRŠIAK
TZO BYTČA
Q1
3
ŠIMON ZOUBEK
TJ SOKOL PP HR.KRÁLOVÉ
09.08.2020 16:10, Stôl: 14
B2
0
PETER CUCOR
STK PC TRENČ.TEPLÁ
K2
3
ERIK FRANK-SÁNTA
AMBRUS AA-KSI
09.08.2020 09:00
BYE
C1
PETR HODINA
SPG WALTER WELS
09.08.2020 09:00
D1
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 15
S2
3
MICHAL HORČICA
TTC LIBÍN PRACHATICE
F2
2
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
09.08.2020 16:10, Stôl: 16
U1
3
KAREL JEDLIČKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
Q2
0
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
09.08.2020 09:00
BYE
P1
PETER POLÁK
MSK ČADCA
09.08.2020 09:00
K1
JAROSLAV GRABOVSKÝ
CZECH REPUBLIC
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 17
T2
0
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
V1
3
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
09.08.2020 16:10, Stôl: 18
X1
3
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
R2
2
PAVEL POHL
SK US STEIN CHOCEŇ
09.08.2020 09:00
BYE
E1
BENJAMIN GIRLINGER
SPG MUKI EBANSEE
09.08.2020 09:00
G1
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 19
N2
3
PATRIK SABÓ
ŠKST POLTÁR
H2
2
MARTIN JANDUS
AC SPARTA PRAHA
09.08.2020 16:10, Stôl: 20
W1
3
JAKUB KABELKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
M2
0
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
09.08.2020 09:00
BYE
J1
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
09.08.2020 09:00
O1
ZÉTÉNY LINDNER
HUNGARY B
BYE
09.08.2020 16:10, Stôl: 21
L2
2
SIMON JANTULÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
C2
3
OLIVER SLOBODA
MSK MALACKY
09.08.2020 16:10, Stôl: 22
A2
0
JAKUB JANOŠEC
SKST BANÍK HAVÍŘOV
I2
3
MATÚŠ ROZKOŠ
STC ŠKST BRATISLAVA
09.08.2020 09:00
BYE
B1
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
2
09.08.2020 17:25, Stôl: 7
A1
3
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
S1
1
TOBIAS TISCHBERGER
UNION RIED AN DER RIEDMARK
09.08.2020 17:25, Stôl: 8
W2
3
LÉNÁRD SZABÓ
AMBRUS AA-KSI
N1
2
MATYÁŠ KOLEČKÁŘ
KST HLUK
09.08.2020 17:25, Stôl: 9
I1
3
BOTOND VARGA
HUNGARY A
O2
1
RICHARD PAŘÍZEK
SKST HODONÍN
09.08.2020 17:25, Stôl: 10
E2
0
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
F1
3
MARTIN SLANÝ
CZECH REPUBLIC
09.08.2020 17:25, Stôl: 11
H1
3
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
G2
0
OLIVER BALVAR
SKST BANÍK HAVÍŘOV
09.08.2020 17:25, Stôl: 12
R1
1
GABRIJEL MARJANOVIC
CROATIA
L1
3
TADEÁŠ VRŠOVSKÝ
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
09.08.2020 17:25, Stôl: 13
M1
0
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Q1
3
ŠIMON ZOUBEK
TJ SOKOL PP HR.KRÁLOVÉ
09.08.2020 17:25, Stôl: 14
K2
0
ERIK FRANK-SÁNTA
AMBRUS AA-KSI
C1
3
PETR HODINA
SPG WALTER WELS
09.08.2020 17:25, Stôl: 15
D1
3
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
S2
0
MICHAL HORČICA
TTC LIBÍN PRACHATICE
09.08.2020 17:25, Stôl: 16
U1
3
KAREL JEDLIČKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
P1
0
PETER POLÁK
MSK ČADCA
09.08.2020 17:25, Stôl: 17
K1
3
JAROSLAV GRABOVSKÝ
CZECH REPUBLIC
V1
0
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
09.08.2020 17:25, Stôl: 18
X1
0
KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
E1
3
BENJAMIN GIRLINGER
SPG MUKI EBANSEE
09.08.2020 17:25, Stôl: 19
G1
3
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
N2
0
PATRIK SABÓ
ŠKST POLTÁR
09.08.2020 17:25, Stôl: 20
W1
3
JAKUB KABELKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
J1
2
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
09.08.2020 17:25, Stôl: 21
O1
3
ZÉTÉNY LINDNER
HUNGARY B
C2
0
OLIVER SLOBODA
MSK MALACKY
09.08.2020 17:25, Stôl: 22
I2
0
MATÚŠ ROZKOŠ
STC ŠKST BRATISLAVA
B1
3
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
3
09.08.2020 19:05, Stôl: 13
A1
3
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
W2
0
LÉNÁRD SZABÓ
AMBRUS AA-KSI
09.08.2020 19:05, Stôl: 14
I1
0
BOTOND VARGA
HUNGARY A
F1
3
MARTIN SLANÝ
CZECH REPUBLIC
09.08.2020 19:05, Stôl: 15
H1
3
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
L1
0
TADEÁŠ VRŠOVSKÝ
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
09.08.2020 19:05, Stôl: 16
Q1
0
ŠIMON ZOUBEK
TJ SOKOL PP HR.KRÁLOVÉ
C1
3
PETR HODINA
SPG WALTER WELS
09.08.2020 19:05, Stôl: 17
D1
3
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
U1
1
KAREL JEDLIČKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
09.08.2020 19:05
K1
0
JAROSLAV GRABOVSKÝ
CZECH REPUBLIC
E1
3
BENJAMIN GIRLINGER
SPG MUKI EBANSEE
09.08.2020 19:05, Stôl: 19
G1
0
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
W1
3
JAKUB KABELKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
09.08.2020 19:05, Stôl: 20
O1
0
ZÉTÉNY LINDNER
HUNGARY B
B1
3
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
4
09.08.2020 19:55, Stôl: 7
A1
3
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
F1
1
MARTIN SLANÝ
CZECH REPUBLIC
09.08.2020 19:55, Stôl: 8
H1
0
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
C1
3
PETR HODINA
SPG WALTER WELS
09.08.2020 19:55, Stôl: 9
D1
3
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
E1
2
BENJAMIN GIRLINGER
SPG MUKI EBANSEE
09.08.2020 19:55, Stôl: 10
W1
1
JAKUB KABELKA
KST APOLLO ÚSTÍ NAD LABEM
B1
3
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
5
09.08.2020 20:45, Stôl: 2
A1
3
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
C1
0
PETR HODINA
SPG WALTER WELS
09.08.2020 20:45, Stôl: 3
D1
3
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
B1
2
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
6
09.08.2020 21:10, Stôl: 3
A1
3
DAMIÁN FLÓRO
SK KARPATIA PRIEVIDZA
D1
1
JAN ŠKALDA
CZECH REPUBLIC
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #1
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #2
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #3
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #4
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #5
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #6
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #7
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #8
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #9
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #10
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #11
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #12
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #13
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #14
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #15
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #16
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #17
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #18
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #19
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #20
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #21
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #22
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #23
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #24
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #25
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #26
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #27
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #28
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #29
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #30
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #31
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #32
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 1
Zmeniť hráča #33
Kôš: 1
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #34
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #35
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #36
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #37
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #38
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #39
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #40
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #41
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #42
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #43
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #44
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #45
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #46
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #47
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #48
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 2
Zmeniť hráča #49
Kôš: 2
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #50
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #51
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #52
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #53
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #54
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #55
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #56
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 3
Zmeniť hráča #57
Kôš: 3
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #58
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #59
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #60
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 4
Zmeniť hráča #61
Kôš: 4
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Zmeniť hráča #62
Kôš: 5
Prelosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 5
Vybrať hráča #63
Kôš: 5
Vylosovať
Vyplniť skóre
Kôš: 0
Zmeniť hráča #64
Kôš: 0
Prelosovať
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre
Vyplniť skóre