SATELLITE TOUR 2021 SENEC - BOYS TEAMS

Filter

Hráč

Hráč

  • j
  • m
  • p
  • s
  • š
  • t
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE "B"
tímBYE
výsledok3 : 0
koloR32
zápasA1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#2
tímSTK TOMÁŠOVCE
tímPEZINOK "B"
výsledok3 : 0
koloR32
zápas? - E2
čas09.08 14:00
stôl 
#2
Hráč PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
Hráč MICHAL KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+2+2+5
koloR32
zápasA - X
čas09.08 14:00
stôl1
#3
Hráč TOMÁŠ BOBOK
STK TOMÁŠOVCE
Hráč JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 2
+8-7+1-6+9
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 14:00
stôl1
#4
Hráč PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Hráč OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 1
+9+6-11+6
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 14:00
stôl1
#3
tímSTO SPOJE BRATISLAVA "A"
tímBYE
výsledok
koloR32
zápas? - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#4
tímBYE
tímTTVN "B"
výsledok
koloR32
zápas? - H1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#5
tímMSK ČADCA
tímBYE
výsledok
koloR32
zápasF1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#6
tímBYE
tímTTVN "C"
výsledok
koloR32
zápas? - J1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#7
tímŠKST LUČENEC
tímSSTK JUNIOR ČAŇA
výsledok3 : 0
koloR32
zápasB2 - G2
čas09.08 14:00
stôl4
#1
Hráč FILIP STAVÁR
ŠKST LUČENEC
Hráč JOZEF SCHUBERT
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
výsledok3 : 0
+1+4+4
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl4
#2
Hráč PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
Hráč MATEJ LEŠŇANSKÝ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+1+3+11
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl4
#3
Hráč JÁN ŠTIM
MKST V. KAPUŠANY
Hráč MICHAL MAURER
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
výsledok3 : 1
+10+11-10+5
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl4
#8
tímBYE
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloR32
zápas? - C1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#9
tímJAP-CZE
tímBYE
výsledok
koloR32
zápasD1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#10
tímSTO VEĽKÝ BIEL "A"
tímSVK "A"
výsledok0 : 3
koloR32
zápas? - A2
čas09.08 14:00
stôl7
#1
Hráč FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
Hráč KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-7-1-4
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
Hráč ŠTEFAN GODA
STK SENEC
Hráč PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok0 : 3
-8-8-8
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
Hráč MATÚŠ BOGNÁR
STO VEĽKÝ BIEL
Hráč SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok0 : 3
-8-5-4
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#11
tímTTC NOVÉ ZÁMKY "A"
tímBYE
výsledok
koloR32
zápasC2 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#12
tímBYE
tímPEZINOK "A"
výsledok
koloR32
zápas? - G1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#13
tímTTVN "A"
tímBYE
výsledok
koloR32
zápasE1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#14
tímBYE
tímŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok
koloR32
zápas? - I1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#15
tímSTO SPOJE BRATISLAVA "B"
tímTJ ČEČEHOV
výsledok1 : 2
koloR32
zápas? - H2
čas09.08 14:00
stôl10
#1
HráčUPCOMMING
Hráč RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
výsledok0 : 3 wo
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl10
#2
Hráč MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
Hráč BORIS LEŠŇANSKÝ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+2+9+10
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl10
#3
Hráč MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
Hráč TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
výsledok2 : 3
-10+9-8+10-6
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl10
#16
tímBYE
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok
koloR32
zápas? - B1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#17
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE "B"
tímSTK TOMÁŠOVCE
výsledok2 : 1
koloR16
zápasA1 - ?
čas09.08 14:40
stôl1
#1
Hráč MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
Hráč PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok1 : 3
+9-11-6-6
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl1
#2
Hráč LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
Hráč TOMÁŠ BOBOK
STK TOMÁŠOVCE
výsledok3 : 1
-4+8+7+9
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl1
#3
Hráč OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Hráč PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok3 : 0
+8+7+8
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl1
#18
tímSTO SPOJE BRATISLAVA "A"
tímTTVN "B"
výsledok1 : 2
koloR16
zápas? - ?
čas09.08 14:40
stôl3
#1
HráčUPCOMMING
Hráč ALEXANDER UHING
TTVN
výsledok0 : 3 wo
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl3
#2
Hráč RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
Hráč MATHIS ALBERS
TTVN
výsledok1 : 3
-7+12-9-4
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl3
#3
Hráč SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
Hráč LAURIN STRUß
LAURIN
výsledok3 : 2
-8+5+8-10+4
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl3
#19
tímMSK ČADCA
tímTTVN "C"
výsledok2 : 1
koloR16
zápas? - ?
čas09.08 14:40
stôl5
#1
Hráč PETER POLÁK
MSK ČADCA
Hráč YANNICK WILAMOWSKI
TTVN
výsledok3 : 0
+8+7+6
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl5
#2
Hráč MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
Hráč TIMO SHIN
TTVN
výsledok0 : 3
-4-8-9
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl5
#3
Hráč JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
Hráč JAKOB HESSE
TTVN
výsledok3 : 0
+10+7+8
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl5
#20
tímŠKST LUČENEC
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
koloR16
zápasB2 - ?
čas09.08 14:40
stôl7
#1
Hráč FILIP STAVÁR
ŠKST LUČENEC
Hráč MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok1 : 3
-2+8-8-3
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl7
#2
Hráč PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
Hráč JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-7-6-7
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl7
#3
Hráč JÁN ŠTIM
MKST V. KAPUŠANY
Hráč JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3 wo
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl7
#21
tímJAP-CZE
tímSVK "A"
výsledok2 : 1
koloR16
zápas? - A2
čas09.08 14:40
stôl9
#1
Hráč KAZUTO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
výsledok1 : 3
+6-5-10-8
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl9
#2
Hráč LUKÁŠ MARTINEK
AC SPARTA PRAHA
Hráč KRISTIÁN HRUTKA
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 1
-8+10+9+10
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl9
#3
Hráč AKITO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč SAMUEL ŠUTIAK
ŠKST TOPOĽČANY
výsledok3 : 0
+7+6+4
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl9
#22
tímTTC NOVÉ ZÁMKY "A"
tímPEZINOK "A"
výsledok1 : 2
koloR16
zápas? - ?
čas09.08 14:40
stôl11
#1
Hráč FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
Hráč MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
-9+8+8+9
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl11
#2
Hráč JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
Hráč ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok2 : 3
+5+8-8-5-7
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl11
#3
Hráč ALEXANDER CSERMÁK
TTC NOVÉ ZÁMKY
Hráč JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok0 : 3
-8-7-6
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl11
#23
tímTTVN "A"
tímŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
koloR16
zápas? - ?
čas09.08 14:40
stôl 
#1
Hráč DANIEL NAGY
TTVN
Hráč MATEJ MIKO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
+6+7-7+3
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl12
#2
Hráč AHN EUNBIN
TTVN
Hráč JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+6+5+11
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl12
#3
Hráč SÖREN DREIER
TTVN
Hráč ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
+8-9+9+4
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl12
#24
tímTJ ČEČEHOV
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok1 : 2
koloR16
zápasH2 - ?
čas09.08 14:40
stôl13
#1
Hráč RASTISLAV ŠVEC
OSK MICHAĽANY
Hráč JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 1
-5+7+9+3
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl13
#2
Hráč BORIS LEŠŇANSKÝ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Hráč MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-4-6-4
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl13
#3
Hráč TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
Hráč SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-9-4-4
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl13
#25
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE "B"
tímTTVN "B"
výsledok1 : 2
koloQF
zápasA1 - ?
čas09.08 15:20
stôl8
#1
Hráč MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
Hráč ALEXANDER UHING
TTVN
výsledok1 : 3
+9-4-7-7
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl8
#2
Hráč LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
Hráč MATHIS ALBERS
TTVN
výsledok1 : 3
+7-9-11-4
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl8
#3
Hráč OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Hráč LAURIN STRUß
LAURIN
výsledok3 : 2
-8+3+5-5+6
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl8
#26
tímMSK ČADCA
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok2 : 1
koloQF
zápas? - ?
čas09.08 15:20
stôl11
#1
Hráč PETER POLÁK
MSK ČADCA
Hráč MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
+8-11+9+7
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl11
#2
Hráč MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
Hráč JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-5-6-7
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl11
#3
Hráč JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
Hráč JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+6+5+7
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl11
#27
tímJAP-CZE
tímPEZINOK "A"
výsledok2 : 1
koloQF
zápas? - ?
čas09.08 15:20
stôl14
#1
Hráč KAZUTO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+4+6+5
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl14
#2
Hráč LUKÁŠ MARTINEK
AC SPARTA PRAHA
Hráč ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok1 : 3
-7-3+9-7
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl14
#3
Hráč AKITO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+5+3+3
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl14
#28
tímTTVN "A"
tímSTK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
koloQF
zápas? - ?
čas09.08 15:20
stôl17
#1
Hráč DANIEL NAGY
TTVN
Hráč JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+1+3+8
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl17
#2
Hráč AHN EUNBIN
TTVN
Hráč MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+7+6+4
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl17
#3
Hráč SÖREN DREIER
TTVN
Hráč SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+11+10+7
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl17
#29
tímTTVN "B"
tímMSK ČADCA
výsledok2 : 1
koloSF
zápas? - ?
čas09.08 16:00
stôl1
#1
Hráč ALEXANDER UHING
TTVN
Hráč PETER POLÁK
MSK ČADCA
výsledok3 : 1
-10+7+8+9
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl1
#2
Hráč MATHIS ALBERS
TTVN
Hráč MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 2
+8-11+9-8+8
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl1
#3
Hráč LAURIN STRUß
LAURIN
Hráč JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
výsledok2 : 3
-8+8-10+8-7
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl1
#30
tímJAP-CZE
tímTTVN "A"
výsledok1 : 2
koloSF
zápas? - ?
čas09.08 16:00
stôl5
#1
Hráč LUKÁŠ MARTINEK
AC SPARTA PRAHA
Hráč AHN EUNBIN
TTVN
výsledok0 : 3
-11-3-3
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl5
#2
Hráč KAZUTO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč DANIEL NAGY
TTVN
výsledok2 : 3
+8-6-8+9-3
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl5
#3
Hráč AKITO ITAGAKI
TSV BAD KONIGSHOFEN
Hráč SÖREN DREIER
TTVN
výsledok3 : 1
-7+5+5+9
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl5
#31
tímTTVN "B"
tímTTVN "A"
výsledok
1 : 2
Hrá sa
koloF
zápas? - ?
čas09.08 16:40
stôl1
#1
Hráč ALEXANDER UHING
TTVN
Hráč DANIEL NAGY
TTVN
výsledok1 : 3
-6+13-7-8
koloR32
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl1
#2
Hráč MATHIS ALBERS
TTVN
Hráč AHN EUNBIN
TTVN
výsledok0 : 3
-10-6-6
koloR32
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl1
#3
Hráč LAURIN STRUß
LAURIN
Hráč SÖREN DREIER
TTVN
výsledok3 : 2
-10+15+5-7+9
koloR32
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl1