SATELLITE TOUR 2021 SENEC - GIRLS TEAMS

Filter

Hráč

Hráč

  • k
  • m
  • p
  • s
  • š
  • t
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
tímSVK "A"
tímBYE
výsledok
koloR16
zápasA1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#2
tímKROMPACHY / STC ŠKST BRATISLAVA
tímTTVN "C"
výsledok1 : 2
koloR16
zápasE2 - F1
čas09.08 14:00
stôl13
#1
Hráč BARBORA MELISA GUASSARDO
MŠK STO KROMPACHY
Hráč FRANKA BEIER
TTVN
výsledok0 : 3
-2-6-6
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl13
#2
Hráč ALEXANDRA GEROČOVÁ
MŠK STO KROMPACHY
Hráč EMILIA BÖSHANS
TTVN
výsledok2 : 3
+0-4-9+8-5
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl13
#3
Hráč SÁRA BILKOVIČOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
Hráč LILLI-EMMA NAU
TTVN
výsledok3 : 2
-10+9+2-8+8
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl13
#3
tímSTK LOK. KOŠICE / STC ŠKST BA
tímŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
koloR16
zápas? - ?
čas09.08 14:00
stôl15
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl15
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl15
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl15
#4
tímBYE
tímTTVN "D"
výsledok
koloR16
zápas? - C1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#5
tímTTVN "B"
tímBYE
výsledok
koloR16
zápasD1 - ?
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#6
tímPEZINOK "A"
tímSTK KALINOVO
výsledok0 : 3
koloR16
zápas? - E1
čas09.08 14:00
stôl17
#1
Hráč KATARÍNA KIRCHMAYEROVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Hráč EMA KAČÁNIOVÁ
STK KALINOVO
výsledok0 : 3
-7-8-5
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl17
#2
Hráč VERONIKA NAGYOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Hráč ALEXANDRA KABÁTOVÁ
STK TOMÁŠOVCE
výsledok0 : 3
-3-6-7
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl17
#3
Hráč LENKA KOVÁČOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Hráč ALEXANDRA TRÉGEROVÁ
STKM PODLAVICE
výsledok0 : 3
-8-7-4
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl17
#7
tímMŠK ŽIAR NAD HRONOM
tímTTC NOVE ZAMKY
výsledok3 : 0
koloR16
zápas? - F2
čas09.08 14:00
stôl19
#1
Hráč MARTINA HRABAJOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Hráč STELA PIROHÁR
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 0
+5+8+7
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl19
#2
Hráč EMMA MOLNÁROVÁ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Hráč SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+9+3+9
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl19
#3
Hráč LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Hráč NINA VIŠŇOVSKÁ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 2
-7+3-7+2+11
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl19
#8
tímBYE
tímTTVN "A"
výsledok
koloR16
zápas? - B1
čas09.08 14:00
stôl 
#1
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl 
#2
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl 
#3
HráčUPCOMMING
HráčUPCOMMING
výsledok
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl 
#9
tímSVK "A"
tímTTVN "C"
výsledok3 : 0
koloQF
zápasA1 - F1
čas09.08 14:40
stôl14
#1
Hráč NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč FRANKA BEIER
TTVN
výsledok3 : 2
+0-6+5-8+8
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl14
#2
Hráč BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč EMILIA BÖSHANS
TTVN
výsledok3 : 0
+7+7+6
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl14
#3
Hráč EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč LILLI-EMMA NAU
TTVN
výsledok3 : 1
-10+6+8+10
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl14
#10
tímSTK LOK. KOŠICE / STC ŠKST BA
tímTTVN "D"
výsledok2 : 1
koloQF
zápas? - C1
čas09.08 14:40
stôl16
#1
Hráč DARINA KOLESÁROVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Hráč LENI STRUSS
TTVN
výsledok3 : 0
+5+7+7
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl16
#2
Hráč NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
Hráč LENA GOTTSCHLICH
TTVN
výsledok0 : 3
-9-9-8
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl16
#3
Hráč NINA DAROVCOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
Hráč MAJA KLOKE
TTVN
výsledok3 : 2
-9+8-7+6+7
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl16
#11
tímTTVN "B"
tímSTK KALINOVO
výsledok3 : 0
koloQF
zápasD1 - E1
čas09.08 14:40
stôl18
#1
Hráč LISANNE TSCHIMPKE
TTVN
Hráč EMA KAČÁNIOVÁ
STK KALINOVO
výsledok3 : 0
+9+8+8
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl18
#2
Hráč LAURA MILOS
TTVN
Hráč ALEXANDRA KABÁTOVÁ
STK TOMÁŠOVCE
výsledok3 : 1
+7+11-8+7
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl18
#3
Hráč SOFIA STEFANSKA
TTVN
Hráč ALEXANDRA TRÉGEROVÁ
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+4+5+9
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl18
#12
tímMŠK ŽIAR NAD HRONOM
tímTTVN "A"
výsledok0 : 3
koloQF
zápas? - B1
čas09.08 14:40
stôl20
#1
Hráč MARTINA HRABAJOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Hráč ELISA MEYER
TTVN
výsledok0 : 3
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl20
#2
Hráč EMMA MOLNÁROVÁ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
Hráč AMY JUDGE
TTVN
výsledok2 : 3
+9+11-9-11-10
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl20
#3
Hráč LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Hráč LISA GÖBECKE
TTVN
výsledok2 : 3
+8+9-9-9-9
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl20
#13
tímSVK "A"
tímSTK LOK. KOŠICE / STC ŠKST BA
výsledok3 : 0
koloSF
zápasA1 - ?
čas09.08 15:20
stôl1
#1
Hráč NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč DARINA KOLESÁROVÁ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 2
+10+10-15-5+7
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl1
#2
Hráč BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+6+8+8
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl1
#3
Hráč EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč NINA DAROVCOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 1
+5-9+5+3
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl1
#14
tímTTVN "B"
tímTTVN "A"
výsledok1 : 2
koloSF
zápasD1 - B1
čas09.08 15:20
stôl5
#1
Hráč LISANNE TSCHIMPKE
TTVN
Hráč ELISA MEYER
TTVN
výsledok2 : 3
-4+8+10-8-5
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl5
#2
Hráč LAURA MILOS
TTVN
Hráč AMY JUDGE
TTVN
výsledok3 : 1
-15+6+4+7
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl5
#3
Hráč SOFIA STEFANSKA
TTVN
Hráč LISA GÖBECKE
TTVN
výsledok1 : 3
-8-10+9-3
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl5
#15
tímSVK "A"
tímTTVN "A"
výsledok1 : 2
koloF
zápasA1 - B1
čas09.08 16:40
stôl 
#1
Hráč NELA ONDRUŠOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč ELISA MEYER
TTVN
výsledok2 : 3
+8+6-9-11-8
koloR16
zápasA - X
čas09.08 09:00
stôl5
#2
Hráč BIANKA DIKOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč AMY JUDGE
TTVN
výsledok1 : 3
-13-7+1-6
koloR16
zápasB - Y
čas09.08 09:00
stôl5
#3
Hráč EMA ČINČUROVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
Hráč LISA GÖBECKE
TTVN
výsledok3 : 1
+6+9-9+4
koloR16
zápasC - Z
čas09.08 09:00
stôl5