SP mužov - memoriál F. Karandyšovského - Mix

Filter

Hráč

Hráč

  • b
  • d
  • g
  • h
  • i
  • k
  • l
  • m
  • n
  • p
  • r
  • s
  • š
  • t
  • w
  • z
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
DÁŠA ŠINKAROVÁ
MSK BŘECLAV
štvorhraBYE
výsledok
koloR32
zápas1 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#2
štvorhra
CAROLINA KORF
ŠKST RUŽOMBEROK
MICHAL MIKUŠIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
ANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
JULIA GRECOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+4+5+3
koloR32
zápas17 - 13
čas11.09 09:00
stôl 
#3
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
MARIA BRAZOUSKAYA
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
MARIAN BEGALA
ŠKST HUMENNÉ
ANASTÁZIA ZGEBUROVÁ
TJ STO SLOVENSKÁ VES
výsledok3 : 1
+8-7+9+9
koloR32
zápas11 - 18
čas11.09 09:00
stôl 
#4
štvorhra
DANIEL KORBA
ŠKST HUMENNÉ
VIKTÓRIA BOČANOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
KRISZTIÁN KATUS
SZANDRA PERGEL
výsledok0 : 3
-3-3-3
koloR32
zápas31 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#5
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
RENÁTA LACENOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
ROMAN TAKÁČ
STO VALALIKY
KATARÍNA PALENČÁROVÁ
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+7+1+6
koloR32
zápas6 - 29
čas11.09 09:00
stôl 
#6
štvorhra
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
SILVIA VARGOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok0 : 3
-6-10-8
koloR32
zápas20 - 15
čas11.09 09:00
stôl 
#7
štvorhra
MARTIN MAKÚCH
TJ STO NIŽNÁ
SÁRA FRANDOFEROVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
LENKA KOVÁČOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+5+4+6
koloR32
zápas12 - 24
čas11.09 09:00
stôl 
#8
štvorhra
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
MARTINA HRABAJOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
štvorhra
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok0 : 3
-4-3-6
koloR32
zápas21 - 3
čas11.09 09:00
stôl 
#9
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
JÚLIA DZELINSKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
SÁRA HABAROVÁ
KST RAKSIT
výsledok3 : 1
-9+7+9+5
koloR32
zápas4 - 27
čas11.09 09:00
stôl 
#10
štvorhra
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
VANDA VANIŠOVÁ
TJ GASTO GALANTA
štvorhra
NELA DADEJOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok0 : 3
-7-12-7
koloR32
zápas30 - 16
čas11.09 09:00
stôl 
#11
štvorhra
ĽUBOMÍR MAJERČÍK
MSTK KRUPINA
LINDA MAJERČÍKOVÁ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
štvorhra
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
NINA VIŠŇOVSKÁ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok1 : 3
-8+4-9-15
koloR32
zápas10 - 28
čas11.09 09:00
stôl 
#12
štvorhra
MARTINA IGAZOVÁ
ŠK PRIEVIDZA
JUAN SEBASTIAN SANCHEZ MOSQUERA
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
štvorhra
ADAM LABOŠ
STO VALALIKY
EMA LABOŠOVÁ
TJ OSTRAVA KST
výsledok1 : 3
-6-7+7-7
koloR32
zápas19 - 8
čas11.09 09:00
stôl 
#13
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
LINDA NAGYOVÁ
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+2+3+2
koloR32
zápas7 - 22
čas11.09 09:00
stôl 
#14
štvorhra
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
VERONIKA NAGYOVÁ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
SIMONA IVANČÁKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok0 : 3
-10-10-4
koloR32
zápas23 - 9
čas11.09 09:00
stôl 
#15
štvorhra
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
ALEXANDRA POLÁKOVÁ
TJ POKROK KOMÁRNO
štvorhra
VANESA ŠKUTOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+5+4+6
koloR32
zápas14 - 26
čas11.09 09:00
stôl 
#16
štvorhra
NINA DAROVCOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
štvorhra
JANA TEREZKOVÁ
TJ ČEČEHOV
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok1 : 3
-5+5-8-5
koloR32
zápas25 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#17
štvorhra
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
DÁŠA ŠINKAROVÁ
MSK BŘECLAV
štvorhra
CAROLINA KORF
ŠKST RUŽOMBEROK
MICHAL MIKUŠIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
-7+5+8+6
koloR16
zápas1 - 17
čas11.09 09:00
stôl 
#18
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
MARIA BRAZOUSKAYA
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
KRISZTIÁN KATUS
SZANDRA PERGEL
výsledok1 : 3
+11-5-5-1
koloR16
zápas11 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#19
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
RENÁTA LACENOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
NINA NÉMETHOVÁ
STO VALALIKY
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+5+6-8+7
koloR16
zápas6 - 15
čas11.09 09:00
stôl 
#20
štvorhra
MARTIN MAKÚCH
TJ STO NIŽNÁ
SÁRA FRANDOFEROVÁ
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok0 : 3
-9-8-9
koloR16
zápas12 - 3
čas11.09 09:00
stôl 
#21
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
JÚLIA DZELINSKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
NELA DADEJOVÁ
ŠKST HUMENNÉ
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+3+1+6
koloR16
zápas4 - 16
čas11.09 09:00
stôl 
#22
štvorhra
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
NINA VIŠŇOVSKÁ
TTC NOVÉ ZÁMKY
štvorhra
ADAM LABOŠ
STO VALALIKY
EMA LABOŠOVÁ
TJ OSTRAVA KST
výsledok1 : 3
-7-6+9-8
koloR16
zápas28 - 8
čas11.09 09:00
stôl 
#23
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
SIMONA IVANČÁKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
výsledok3 : 1
-14+4+5+8
koloR16
zápas7 - 9
čas11.09 09:00
stôl 
#24
štvorhra
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
ALEXANDRA POLÁKOVÁ
TJ POKROK KOMÁRNO
štvorhra
JANA TEREZKOVÁ
TJ ČEČEHOV
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok1 : 3
-6-6+11-5
koloR16
zápas14 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#25
štvorhra
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
DÁŠA ŠINKAROVÁ
MSK BŘECLAV
štvorhra
KRISZTIÁN KATUS
SZANDRA PERGEL
výsledok3 : 2
+9-2+10-7+6
koloQF
zápas1 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#26
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
RENÁTA LACENOVÁ
ŠKST TOPOĽČANY
štvorhra
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
-7+7-9-4
koloQF
zápas6 - 3
čas11.09 09:00
stôl 
#27
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
JÚLIA DZELINSKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
ADAM LABOŠ
STO VALALIKY
EMA LABOŠOVÁ
TJ OSTRAVA KST
výsledok3 : 0
+7+6+9
koloQF
zápas4 - 8
čas11.09 09:00
stôl 
#28
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
ELIŠKA ŠTULLEROVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
JANA TEREZKOVÁ
TJ ČEČEHOV
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok2 : 3
-5+9-9+5-9
koloQF
zápas7 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#29
štvorhra
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
DÁŠA ŠINKAROVÁ
MSK BŘECLAV
štvorhra
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
-10-9+8-7
koloSF
zápas1 - 3
čas11.09 09:00
stôl 
#30
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
JÚLIA DZELINSKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
JANA TEREZKOVÁ
TJ ČEČEHOV
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
výsledok3 : 1
-9+6+8+3
koloSF
zápas4 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#31
štvorhra
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
DOMINIKA WILTSCHKOVÁ
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
JÚLIA DZELINSKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 1
-8+10+7+7
koloF
zápas3 - 4
čas11.09 09:00
stôl