SP mužov - memoriál F. Karandyšovského - Štvorhra muži

Filter

Hráč

Hráč

  • b
  • č
  • d
  • g
  • h
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • s
  • š
  • t
  • z
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Kolo

Kolo

Priebeh

Priebeh

#1
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas1 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#2
štvorhra
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
MARTIN MAKÚCH
TJ STO NIŽNÁ
MARTIN BUDIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-7-6-8
koloR64
zápas38 - 21
čas11.09 09:00
stôl 
#3
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas19 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#4
štvorhraBYE
štvorhra
BRANISLAV KALINA
STK SENEC
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
výsledok
koloR64
zápas? - 9
čas11.09 09:00
stôl 
#5
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
KRISTIÁN SZOLNOKI
STO SPOJE BRATISLAVA
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas15 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#6
štvorhraBYE
štvorhra
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok
koloR64
zápas? - 32
čas11.09 09:00
stôl 
#7
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas23 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#8
štvorhraBYE
štvorhra
DANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
LUKÁŠ KOSTELNÍK
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok
koloR64
zápas? - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#9
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas7 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#10
štvorhra
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
BÁLINT LACZKÓ
SK VYDRANY
štvorhra
TOMÁŠ HOVANEC
ŠK STO KRÁĽOVCE
ROMAN TAKÁČ
STO VALALIKY
výsledok0 : 3
-8-3-7
koloR64
zápas33 - 31
čas11.09 09:00
stôl 
#11
štvorhra
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas27 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#12
štvorhraBYE
štvorhra
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
BRANISLAV KALUŽNÝ
TJ GASTO GALANTA
výsledok
koloR64
zápas? - 11
čas11.09 09:00
stôl 
#13
štvorhra
MAREK TUTURA
TJ STO NIŽNÁ
TOMÁŠ KUKUČKA
TTC 75 MUTCHELBACH
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas14 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#14
štvorhraBYE
štvorhra
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok
koloR64
zápas? - 18
čas11.09 09:00
stôl 
#15
štvorhra
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
ŠTEFAN ŠTÚŇ
STO SNINA
IGOR TURANSKÝ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 0
+5+5+7
koloR64
zápas22 - 35
čas11.09 09:00
stôl 
#16
štvorhraBYE
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
výsledok
koloR64
zápas? - 4
čas11.09 09:00
stôl 
#17
štvorhra
ADAM KLAJBER
TSG KAISERSLAUTERN
DALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas3 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#18
štvorhra
MAREK BENEJ
ŠKST HUMENNÉ
DANIEL KORBA
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
JOZEF KUDREC
OSK MICHAĽANY
ADAM JANÍK
KERAMING TRENČÍN
výsledok0 : 3
-3-4-6
koloR64
zápas37 - 20
čas11.09 09:00
stôl 
#19
štvorhra
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
MATEJ TKÁČ
ŠKST MICHALOVCE
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas30 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#20
štvorhraBYE
štvorhra
ĽUBOMÍR MAJERČÍK
MSTK KRUPINA
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok
koloR64
zápas? - 16
čas11.09 09:00
stôl 
#21
štvorhra
MARIÁN BAJCURA
ŠKST MICHALOVCE
MARIAN BEGALA
ŠKST HUMENNÉ
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas12 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#22
štvorhraBYE
štvorhra
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok
koloR64
zápas? - 25
čas11.09 09:00
stôl 
#23
štvorhra
JUAN SEBASTIAN SANCHEZ MOSQUERA
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
MARIAN KIRALY
ŠKST LUČENEC
MILAN SEPEŠI
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+4+7+4
koloR64
zápas24 - 36
čas11.09 09:00
stôl 
#24
štvorhraBYE
štvorhra
PETER TUŠIM
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
SAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok
koloR64
zápas? - 6
čas11.09 09:00
stôl 
#25
štvorhra
MICHAL MIKUŠIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
ANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas8 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#26
štvorhraBYE
štvorhra
ADAM LABOŠ
STO VALALIKY
TOMÁŠ HORŇAK
STO VALALIKY
výsledok
koloR64
zápas? - 17
čas11.09 09:00
stôl 
#27
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas28 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#28
štvorhraBYE
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
výsledok
koloR64
zápas? - 10
čas11.09 09:00
stôl 
#29
štvorhra
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
štvorhraBYE
výsledok
koloR64
zápas13 - ?
čas11.09 09:00
stôl 
#30
štvorhraBYE
štvorhra
SAMUEL MADŽO
STK N.MESTO/VÁHOM
JAKUB HRNČIARIK
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok
koloR64
zápas? - 29
čas11.09 09:00
stôl 
#31
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
RADOSLAV PANČIŠIN
ŠKST HUMENNÉ
MAREK GIBAS
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+7+8+9
koloR64
zápas26 - 34
čas11.09 09:00
stôl 
#32
štvorhraBYE
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok
koloR64
zápas? - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#33
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhra
MARTIN MAKÚCH
TJ STO NIŽNÁ
MARTIN BUDIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+4+5+3
koloR32
zápas1 - 21
čas11.09 09:00
stôl 
#34
štvorhra
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
SAMUEL PALUŠEK
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
štvorhra
BRANISLAV KALINA
STK SENEC
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
výsledok1 : 3
+8-11-10-9
koloR32
zápas19 - 9
čas11.09 09:00
stôl 
#35
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
KRISTIÁN SZOLNOKI
STO SPOJE BRATISLAVA
štvorhra
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+6+7-10+11
koloR32
zápas15 - 32
čas11.09 09:00
stôl 
#36
štvorhra
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
štvorhra
DANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
LUKÁŠ KOSTELNÍK
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok0 : 3
-7-4-10
koloR32
zápas23 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#37
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
štvorhra
TOMÁŠ HOVANEC
ŠK STO KRÁĽOVCE
ROMAN TAKÁČ
STO VALALIKY
výsledok3 : 0
+7+4+8
koloR32
zápas7 - 31
čas11.09 09:00
stôl 
#38
štvorhra
JAKUB KREBS
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
štvorhra
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
BRANISLAV KALUŽNÝ
TJ GASTO GALANTA
výsledok0 : 3
-4-7-9
koloR32
zápas27 - 11
čas11.09 09:00
stôl 
#39
štvorhra
MAREK TUTURA
TJ STO NIŽNÁ
TOMÁŠ KUKUČKA
TTC 75 MUTCHELBACH
štvorhra
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
PETER VETERNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+6+9+5
koloR32
zápas14 - 18
čas11.09 09:00
stôl 
#40
štvorhra
OLIVER NOVICKÝ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
ROMAN FRANCE
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-7-8-2
koloR32
zápas22 - 4
čas11.09 09:00
stôl 
#41
štvorhra
ADAM KLAJBER
TSG KAISERSLAUTERN
DALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
štvorhra
JOZEF KUDREC
OSK MICHAĽANY
ADAM JANÍK
KERAMING TRENČÍN
výsledok3 : 0
+9+11+3
koloR32
zápas3 - 20
čas11.09 09:00
stôl 
#42
štvorhra
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
MATEJ TKÁČ
ŠKST MICHALOVCE
štvorhra
ĽUBOMÍR MAJERČÍK
MSTK KRUPINA
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok2 : 3
+9-9+7-7-9
koloR32
zápas30 - 16
čas11.09 09:00
stôl 
#43
štvorhra
MARIÁN BAJCURA
ŠKST MICHALOVCE
MARIAN BEGALA
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
ŠIMON ORSZÁGH
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
MIKULÁŠ CHARITUN
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 1
-9+11+4+7
koloR32
zápas12 - 25
čas11.09 09:00
stôl 
#44
štvorhra
JUAN SEBASTIAN SANCHEZ MOSQUERA
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
štvorhra
PETER TUŠIM
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
SAMUEL FEČO
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 1
-7+6+13+6
koloR32
zápas24 - 6
čas11.09 09:00
stôl 
#45
štvorhra
MICHAL MIKUŠIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
ANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
ADAM LABOŠ
STO VALALIKY
TOMÁŠ HORŇAK
STO VALALIKY
výsledok3 : 1
+6+10-7+5
koloR32
zápas8 - 17
čas11.09 09:00
stôl 
#46
štvorhra
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
výsledok0 : 3
-7-5-3
koloR32
zápas28 - 10
čas11.09 09:00
stôl 
#47
štvorhra
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
štvorhra
SAMUEL MADŽO
STK N.MESTO/VÁHOM
JAKUB HRNČIARIK
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 0
+3+9+9
koloR32
zápas13 - 29
čas11.09 09:00
stôl 
#48
štvorhra
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok0 : 3
-5-6-7
koloR32
zápas26 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#49
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhra
BRANISLAV KALINA
STK SENEC
DÁVID WILTSCHKA
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 1
-9+4+8+6
koloR16
zápas1 - 9
čas11.09 09:00
stôl 
#50
štvorhra
NICOLAS KUBALA
STK ELASTIK TRNAVA
KRISTIÁN SZOLNOKI
STO SPOJE BRATISLAVA
štvorhra
DANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
LUKÁŠ KOSTELNÍK
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok0 : 3
-5-9-7
koloR16
zápas15 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#51
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
štvorhra
SAMUEL MARTINKA
ŠK ŠOG NITRA
BRANISLAV KALUŽNÝ
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 0
+5+7+3
koloR16
zápas7 - 11
čas11.09 09:00
stôl 
#52
štvorhra
MAREK TUTURA
TJ STO NIŽNÁ
TOMÁŠ KUKUČKA
TTC 75 MUTCHELBACH
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
výsledok2 : 3
+4+7-6-4-8
koloR16
zápas14 - 4
čas11.09 09:00
stôl 
#53
štvorhra
ADAM KLAJBER
TSG KAISERSLAUTERN
DALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
štvorhra
ĽUBOMÍR MAJERČÍK
MSTK KRUPINA
PATRIK HRABAJ
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
výsledok3 : 2
-7+7-11+7+7
koloR16
zápas3 - 16
čas11.09 09:00
stôl 
#54
štvorhra
MARIÁN BAJCURA
ŠKST MICHALOVCE
MARIAN BEGALA
ŠKST HUMENNÉ
štvorhra
JUAN SEBASTIAN SANCHEZ MOSQUERA
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok1 : 3
-1-5+5-7
koloR16
zápas12 - 24
čas11.09 09:00
stôl 
#55
štvorhra
MICHAL MIKUŠIAK
ŠKST RUŽOMBEROK
ANDREJ KAŠŠAY
ŠKST RUŽOMBEROK
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
výsledok2 : 3
-5-8+10+8-8
koloR16
zápas8 - 10
čas11.09 09:00
stôl 
#56
štvorhra
KRISTIAN DOUBEK
ŠKST KARLOVA VES
FÉLIX IVANČO
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok0 : 3
-5-7-6
koloR16
zápas13 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#57
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhra
DANIEL ORÁČ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
LUKÁŠ KOSTELNÍK
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
výsledok3 : 1
+4-10+6+7
koloQF
zápas1 - 5
čas11.09 09:00
stôl 
#58
štvorhra
JAKUB GOLDÍR
MSK ČADCA
JAKUB TAKÁČ
GEOLÓG ROŽŇAVA
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
výsledok1 : 3
-5-2+9-8
koloQF
zápas7 - 4
čas11.09 09:00
stôl 
#59
štvorhra
ADAM KLAJBER
TSG KAISERSLAUTERN
DALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
štvorhra
JUAN SEBASTIAN SANCHEZ MOSQUERA
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
PAVOL BILKA
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 2
-9-9+6+7+12
koloQF
zápas3 - 24
čas11.09 09:00
stôl 
#60
štvorhra
KAMIL PACH
ŠKST MICHALOVCE
DANIEL BUDINSKÝ
STO KOZÁROVCE
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok0 : 3
-6-5-8
koloQF
zápas10 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#61
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhra
ANDRIY SITAK
TTC RAPPERSWIL JONA
VALERIY RAKOV
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+8+0+4
koloSF
zápas1 - 4
čas11.09 09:00
stôl 
#62
štvorhra
ADAM KLAJBER
TSG KAISERSLAUTERN
DALIBOR DIKO
TJ STO NIŽNÁ
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok0 : 3
-10-8-8
koloSF
zápas3 - 2
čas11.09 09:00
stôl 
#63
štvorhra
ADAM BRAT
TJ STO NIŽNÁ
ĽUBOMÍR PIŠTEJ
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO
štvorhra
JAKUB ZELINKA
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
MARTIN GUMÁŇ
DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
výsledok3 : 0
+5+10+2
koloF
zápas1 - 2
čas11.09 09:00
stôl