SPM - STARŠÍ ŽIACI HALA SSTZ - CHLAPCI

Filter

Hráč

Hráč

  • a
  • b
  • c
  • č
  • d
  • ď
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • ó
  • o
  • p
  • r
  • s
  • š
  • t
  • v
Krajina

Krajina

Klub

Klub

Skupina

Skupina

Zápas

Zápas

Stôl

Stôl

Priebeh

Priebeh

#1
hráč
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+2+3+4
skupinaA
zápas1 - 3
čas10.10 09:00
stôl1
#2
hráč
ERIK GÓDÁNY
SK VYDRANY
hráč
ROMAN ŠÍPOŠ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok0 : 3
-2-5-5
skupinaA
zápas4 - 2
čas10.10 09:00
stôl2
#3
hráč
DAMIÁN FLÓRO
ŠK PARA TT HLOHOVEC
hráč
RADOVAN KOIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 0
+7+4+6
skupinaB
zápas1 - 3
čas10.10 09:00
stôl3
#4
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
výsledok3 : 0
+10+5+4
skupinaB
zápas4 - 2
čas10.10 09:00
stôl4
#5
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB MINAROVIČ
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 0
+6+6+0
skupinaC
zápas1 - 3
čas10.10 09:00
stôl5
#6
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok0 : 3
-2-2-6
skupinaC
zápas4 - 2
čas10.10 09:00
stôl6
#7
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
ALEXANDER ML. SZABO
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+5+3+5
skupinaD
zápas1 - 3
čas10.10 09:00
stôl7
#8
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
hráč
ANDREJ LOFAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+2+7+8
skupinaD
zápas4 - 2
čas10.10 09:00
stôl8
#9
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
DANIEL ŠUCH
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok3 : 0
+4+3+3
skupinaE
zápas1 - 3
čas10.10 09:00
stôl9
#10
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
hráč
OLIVER SLOBODA
MSK MALACKY
výsledok1 : 3
-7-1+8-5
skupinaE
zápas4 - 2
čas10.10 09:20
stôl1
#11
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok3 : 0
+5+8+7
skupinaF
zápas1 - 3
čas10.10 09:20
stôl2
#12
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok1 : 3
-8-9+6-8
skupinaF
zápas4 - 2
čas10.10 09:20
stôl3
#13
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STK TOMÁŠOVCE
hráč
MATÚŠ DÖMÖŠ
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+4+5+5
skupinaG
zápas1 - 3
čas10.10 09:20
stôl4
#14
hráč
NIKOLAS SLIACKY
STKM PODLAVICE
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok0 : 3
-6-4-6
skupinaG
zápas4 - 2
čas10.10 09:20
stôl5
#15
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 1
+4-11+5+6
skupinaH
zápas1 - 3
čas10.10 09:20
stôl6
#16
hráč
JAKUB PITÁK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ŠTEFAN GODA
STK SENEC
výsledok0 : 3
-8-6-5
skupinaH
zápas4 - 2
čas10.10 09:20
stôl7
#17
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
KAROL TRNOVSKÝ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+2+2+1
skupinaI
zápas1 - 3
čas10.10 09:20
stôl8
#18
hráč
ARTUR ĎURIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
hráč
TOMÁŠ JANKOVIČ
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-4-2-5
skupinaI
zápas4 - 2
čas10.10 09:20
stôl9
#19
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok3 : 2
+9-9-7+6+8
skupinaJ
zápas1 - 3
čas10.10 09:40
stôl1
#20
hráč
SILVESTER PETRÍK
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
JAKUB JURIKA
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 2
-9+9+7-9+8
skupinaJ
zápas4 - 2
čas10.10 09:40
stôl2
#21
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 0
+4+9+3
skupinaK
zápas1 - 3
čas10.10 09:40
stôl3
#22
hráč
MICHAL KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
DANIEL KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
výsledok0 : 3
-13-3-4
skupinaK
zápas4 - 2
čas10.10 09:40
stôl4
#23
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
MIROSLAV HAJDÚČIK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
výsledok3 : 0
+4+5+3
skupinaL
zápas1 - 3
čas10.10 09:40
stôl5
#24
hráč
MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok2 : 3
+1+8-9-8-3
skupinaL
zápas4 - 2
čas10.10 09:40
stôl6
#25
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
hráč
ADAM OČOVSKÝ
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 0
+5+8+6
skupinaM
zápas1 - 3
čas10.10 09:40
stôl7
#26
hráč
MARTIN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
hráč
ALEX VNUČÁK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
výsledok1 : 3
-10+9-4-6
skupinaM
zápas4 - 2
čas10.10 09:40
stôl8
#27
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
FILIP GRZNÁR
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 0
+5+3+6
skupinaN
zápas1 - 3
čas10.10 09:40
stôl9
#28
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok1 : 3
+11-7-7-10
skupinaN
zápas4 - 2
čas10.10 10:00
stôl1
#29
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
hráč
MATÚŠ BURIAN
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+4+5+3
skupinaO
zápas1 - 3
čas10.10 10:00
stôl2
#30
hráč
MATEJ KUBIŠ
STO VEĽKÝ BIEL
hráč
DAVID DOHŇANSKÝ
STK PC TRENČ.TEPLÁ
výsledok0 : 3
-8-2-4
skupinaO
zápas4 - 2
čas10.10 10:00
stôl3
#31
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok3 : 0
+7+8+7
skupinaP
zápas1 - 3
čas10.10 10:00
stôl4
#32
hráč
DOMINIK BUGOVÝ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
PETER CUCOR
STK PC TRENČ.TEPLÁ
výsledok0 : 3
-9-8-8
skupinaP
zápas4 - 2
čas10.10 10:00
stôl5
#33
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 0
+8+3+5
skupinaQ
zápas1 - 3
čas10.10 10:00
stôl6
#34
hráč
PETER SEDLICKÝ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
hráč
CHRISTOPHER KLEMPA
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
výsledok3 : 1
+4-3+10+8
skupinaQ
zápas4 - 2
čas10.10 10:00
stôl7
#35
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
hráč
SEBASTIAN ŠKANDÍK
KST RAKSIT
výsledok3 : 1
+9+15-7+2
skupinaR
zápas1 - 3
čas10.10 10:00
stôl8
#36
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok1 : 3
-7-5+7-10
skupinaR
zápas4 - 2
čas10.10 10:00
stôl9
#37
hráč
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
hráč
ROMAN ŠÍPOŠ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 0
+4+6+3
skupinaA
zápas1 - 2
čas10.10 10:20
stôl1
#38
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
ERIK GÓDÁNY
SK VYDRANY
výsledok3 : 0
+6+4+7
skupinaA
zápas3 - 4
čas10.10 10:20
stôl2
#39
hráč
DAMIÁN FLÓRO
ŠK PARA TT HLOHOVEC
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
výsledok3 : 0
+1+2+7
skupinaB
zápas1 - 2
čas10.10 10:20
stôl3
#40
hráč
RADOVAN KOIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
výsledok1 : 3
-5+10-5-10
skupinaB
zápas3 - 4
čas10.10 10:20
stôl4
#41
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 0
+5+5+4
skupinaC
zápas1 - 2
čas10.10 10:20
stôl5
#42
hráč
JAKUB MINAROVIČ
ŠKST BOŠANY
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+7+6+2
skupinaC
zápas3 - 4
čas10.10 10:20
stôl6
#43
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
ANDREJ LOFAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+7+9+6
skupinaD
zápas1 - 2
čas10.10 10:20
stôl7
#44
hráč
ALEXANDER ML. SZABO
STO VEĽKÝ BIEL
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
výsledok1 : 3
-6-2+12-3
skupinaD
zápas3 - 4
čas10.10 10:20
stôl8
#45
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
OLIVER SLOBODA
MSK MALACKY
výsledok3 : 0
+7+4+2
skupinaE
zápas1 - 2
čas10.10 10:20
stôl9
#46
hráč
DANIEL ŠUCH
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+9+2+5
skupinaE
zápas3 - 4
čas10.10 10:40
stôl1
#47
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 2
-5+5+7-9+4
skupinaF
zápas1 - 2
čas10.10 10:40
stôl2
#48
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok2 : 3
-11+7+6-7-7
skupinaF
zápas3 - 4
čas10.10 10:40
stôl3
#49
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STK TOMÁŠOVCE
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
výsledok2 : 3
+7+6-7-7-7
skupinaG
zápas1 - 2
čas10.10 10:40
stôl4
#50
hráč
MATÚŠ DÖMÖŠ
KST RAKSIT
hráč
NIKOLAS SLIACKY
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 2
+7-3+6-5+1
skupinaG
zápas3 - 4
čas10.10 10:40
stôl5
#51
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
hráč
ŠTEFAN GODA
STK SENEC
výsledok3 : 1
+8+4-5+11
skupinaH
zápas1 - 2
čas10.10 10:40
stôl6
#52
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
JAKUB PITÁK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-7-11-8
skupinaH
zápas3 - 4
čas10.10 10:40
stôl7
#53
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
TOMÁŠ JANKOVIČ
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+4+7+7
skupinaI
zápas1 - 2
čas10.10 10:40
stôl8
#54
hráč
KAROL TRNOVSKÝ
STC ŠKST BRATISLAVA
hráč
ARTUR ĎURIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 2
-9+6-7+7+9
skupinaI
zápas3 - 4
čas10.10 10:40
stôl9
#55
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
JAKUB JURIKA
STK N.MESTO/VÁHOM
výsledok3 : 0
+7+7+7
skupinaJ
zápas1 - 2
čas10.10 11:00
stôl1
#56
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
hráč
SILVESTER PETRÍK
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 1
+10+7-8+10
skupinaJ
zápas3 - 4
čas10.10 11:00
stôl2
#57
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
DANIEL KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
výsledok3 : 1
-7+10+5+10
skupinaK
zápas1 - 2
čas10.10 11:00
stôl3
#58
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
hráč
MICHAL KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 1
+7-10+3+6
skupinaK
zápas3 - 4
čas10.10 11:00
stôl4
#59
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
výsledok3 : 0
+9+9+7
skupinaL
zápas1 - 2
čas10.10 11:00
stôl5
#60
hráč
MIROSLAV HAJDÚČIK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
hráč
MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok0 : 3
-3-6-9
skupinaL
zápas3 - 4
čas10.10 11:00
stôl6
#61
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
hráč
ALEX VNUČÁK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
výsledok3 : 0
+4+5+6
skupinaM
zápas1 - 2
čas10.10 11:00
stôl7
#62
hráč
ADAM OČOVSKÝ
ŠKST BOŠANY
hráč
MARTIN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+5+8+9
skupinaM
zápas3 - 4
čas10.10 11:00
stôl8
#63
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
výsledok3 : 0
+5+4+6
skupinaN
zápas1 - 2
čas10.10 11:00
stôl9
#64
hráč
FILIP GRZNÁR
ŠKST BOŠANY
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok0 : 3
-3-7-5
skupinaN
zápas3 - 4
čas10.10 11:20
stôl1
#65
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
hráč
DAVID DOHŇANSKÝ
STK PC TRENČ.TEPLÁ
výsledok1 : 3
-6+6-7-7
skupinaO
zápas1 - 2
čas10.10 11:20
stôl2
#66
hráč
MATÚŠ BURIAN
KST RAKSIT
hráč
MATEJ KUBIŠ
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 1
+9-6+5+8
skupinaO
zápas3 - 4
čas10.10 11:20
stôl3
#67
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
PETER CUCOR
STK PC TRENČ.TEPLÁ
výsledok3 : 0
+6+7+10
skupinaP
zápas1 - 2
čas10.10 11:20
stôl4
#68
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
hráč
DOMINIK BUGOVÝ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 1
+6+9-10+13
skupinaP
zápas3 - 4
čas10.10 11:20
stôl5
#69
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
CHRISTOPHER KLEMPA
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
výsledok3 : 0
+7+3+6
skupinaQ
zápas1 - 2
čas10.10 11:20
stôl6
#70
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
PETER SEDLICKÝ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 0
+4+4+6
skupinaQ
zápas3 - 4
čas10.10 11:20
stôl7
#71
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
výsledok2 : 3
-11+11+4-8-5
skupinaR
zápas1 - 2
čas10.10 11:20
stôl8
#72
hráč
SEBASTIAN ŠKANDÍK
KST RAKSIT
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 1
+5-7+6+12
skupinaR
zápas3 - 4
čas10.10 11:20
stôl9
#73
hráč
ADAM MADARAS
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
hráč
ERIK GÓDÁNY
SK VYDRANY
výsledok3 : 0
+6+3+2
skupinaA
zápas1 - 4
čas10.10 11:40
stôl1
#74
hráč
ROMAN ŠÍPOŠ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
hráč
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok2 : 3
-8+8-9+7-7
skupinaA
zápas2 - 3
čas10.10 11:40
stôl2
#75
hráč
DAMIÁN FLÓRO
ŠK PARA TT HLOHOVEC
hráč
PETER POLÁK
MSK ČADCA
výsledok3 : 0
+1+8+8
skupinaB
zápas1 - 4
čas10.10 11:40
stôl3
#76
hráč
RONALD RIEDL
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
hráč
RADOVAN KOIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 1
-5+8+7+4
skupinaB
zápas2 - 3
čas10.10 11:40
stôl4
#77
hráč
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
hráč
FILIP NAGY
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+5+3+4
skupinaC
zápas1 - 4
čas10.10 11:40
stôl5
#78
hráč
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
hráč
JAKUB MINAROVIČ
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 0
+2+5+5
skupinaC
zápas2 - 3
čas10.10 11:40
stôl6
#79
hráč
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
MARCO CISÁRIK
MSK ČADCA
výsledok3 : 0
+4+5+5
skupinaD
zápas1 - 4
čas10.10 11:40
stôl7
#80
hráč
ANDREJ LOFAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ALEXANDER ML. SZABO
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+3+5+9
skupinaD
zápas2 - 3
čas10.10 11:40
stôl8
#81
hráč
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
hráč
FILIP PREITSCHAFT
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+5+5+1
skupinaE
zápas1 - 4
čas10.10 11:40
stôl9
#82
hráč
OLIVER SLOBODA
MSK MALACKY
hráč
DANIEL ŠUCH
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
výsledok3 : 1
+4-5+5+9
skupinaE
zápas2 - 3
čas10.10 12:00
stôl1
#83
hráč
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
hráč
PATRIK SABÓ
ŠKST LUČENEC
výsledok3 : 1
+12-7+6+4
skupinaF
zápas1 - 4
čas10.10 12:00
stôl2
#84
hráč
MATÚŠ DEVIATKA
ŠKST BOŠANY
hráč
ADRIÁN NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok3 : 1
+10+6-11+6
skupinaF
zápas2 - 3
čas10.10 12:00
stôl3
#85
hráč
TOMÁŠ BOBOK
STK TOMÁŠOVCE
hráč
NIKOLAS SLIACKY
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+5+3+1
skupinaG
zápas1 - 4
čas10.10 12:00
stôl4
#86
hráč
RICHARD VISKUP
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
MATÚŠ DÖMÖŠ
KST RAKSIT
výsledok3 : 1
-6+6+4+4
skupinaG
zápas2 - 3
čas10.10 12:00
stôl5
#87
hráč
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
hráč
JAKUB PITÁK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 0
+5+4+6
skupinaH
zápas1 - 4
čas10.10 12:00
stôl6
#88
hráč
ŠTEFAN GODA
STK SENEC
hráč
JAKUB PETRÁŠ
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
výsledok3 : 0
+8+2+9
skupinaH
zápas2 - 3
čas10.10 12:00
stôl7
#89
hráč
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
hráč
ARTUR ĎURIŠ
OŠK SLOVENSKÝ GROB
výsledok3 : 0
+7+0+3
skupinaI
zápas1 - 4
čas10.10 12:00
stôl8
#90
hráč
TOMÁŠ JANKOVIČ
KST RAKSIT
hráč
KAROL TRNOVSKÝ
STC ŠKST BRATISLAVA
výsledok3 : 0
+6+1+6
skupinaI
zápas2 - 3
čas10.10 12:00
stôl9
#91
hráč
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
SILVESTER PETRÍK
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok3 : 1
+11+3-11+4
skupinaJ
zápas1 - 4
čas10.10 12:20
stôl1
#92
hráč
JAKUB JURIKA
STK N.MESTO/VÁHOM
hráč
JURAJ HAJNAL
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-2-6-4
skupinaJ
zápas2 - 3
čas10.10 12:20
stôl2
#93
hráč
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
MICHAL KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+6+1+7
skupinaK
zápas1 - 4
čas10.10 12:20
stôl3
#94
hráč
DANIEL KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
hráč
AUREL BOHUŠ
TJ GASTO GALANTA
výsledok3 : 0
+2+4+1
skupinaK
zápas2 - 3
čas10.10 12:20
stôl4
#95
hráč
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
hráč
MATÚŠ KOŠICKÝ
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
výsledok3 : 0
+8+7+7
skupinaL
zápas1 - 4
čas10.10 12:20
stôl5
#96
hráč
PETER ČERNIGA
ŠKST HUMENNÉ
hráč
MIROSLAV HAJDÚČIK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
výsledok3 : 0
+7+4+7
skupinaL
zápas2 - 3
čas10.10 12:20
stôl6
#97
hráč
MARTIN HUDEC
KST RAKSIT
hráč
MARTIN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
výsledok3 : 0
+5+7+5
skupinaM
zápas1 - 4
čas10.10 12:20
stôl7
#98
hráč
ALEX VNUČÁK
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
hráč
ADAM OČOVSKÝ
ŠKST BOŠANY
výsledok0 : 3
-12-7-9
skupinaM
zápas2 - 3
čas10.10 12:20
stôl8
#99
hráč
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
hráč
MAREK DORNÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
výsledok3 : 1
-6+4+11+5
skupinaN
zápas1 - 4
čas10.10 12:20
stôl9
#100
hráč
JURAJ HAŠUĽ
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
hráč
FILIP GRZNÁR
ŠKST BOŠANY
výsledok3 : 1
+7+6-9+9
skupinaN
zápas2 - 3
čas10.10 12:40
stôl1
#101
hráč
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
hráč
MATEJ KUBIŠ
STO VEĽKÝ BIEL
výsledok3 : 0
+2+5+5
skupinaO
zápas1 - 4
čas10.10 12:40
stôl2
#102
hráč
DAVID DOHŇANSKÝ
STK PC TRENČ.TEPLÁ
hráč
MATÚŠ BURIAN
KST RAKSIT
výsledok3 : 0
+4+8+4
skupinaO
zápas2 - 3
čas10.10 12:40
stôl3
#103
hráč
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
hráč
DOMINIK BUGOVÝ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
výsledok3 : 0
+9+7+9
skupinaP
zápas1 - 4
čas10.10 12:40
stôl4
#104
hráč
PETER CUCOR
STK PC TRENČ.TEPLÁ
hráč
ĽUDOVÍT NOVOTNÝ
SST EUROMILK DUN.STREDA
výsledok3 : 1
+3+6-10+7
skupinaP
zápas2 - 3
čas10.10 12:40
stôl5
#105
hráč
JAKUB KIRCHMAYER
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
hráč
PETER SEDLICKÝ
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
výsledok3 : 0
+4+4+5
skupinaQ
zápas1 - 4
čas10.10 12:40
stôl6
#106
hráč
CHRISTOPHER KLEMPA
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
hráč
JÁN IVANIČ
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok0 : 3
-3-5-5
skupinaQ
zápas2 - 3
čas10.10 12:40
stôl7
#107
hráč
JÁN VELJAČIK
STKM PODLAVICE
hráč
FILIP FOLTIN
TTC NOVÉ ZÁMKY
výsledok2 : 3
-3-9+6+6-8
skupinaR
zápas1 - 4
čas10.10 12:40
stôl8
#108
hráč
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
hráč
SEBASTIAN ŠKANDÍK
KST RAKSIT
výsledok0 : 3
-7-3-10
skupinaR
zápas2 - 3
čas10.10 12:40
stôl9